Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kicsi ez a méret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsi ez a méret?

Figyelt kérdés
2 honapja vagyok együtt egy lánnyal, még soha nem feküdtünk le egymással. Mindketten szüzek vagyunk, és 20 évesek. Aggodok, hogy kicsinek fogja találni a péniszem, vagy nem fogom tudni őt kielégiteni. Csak 13 cm hosszú, és kb 11,5- 12 cm a kerülete. Mit csináljak? Ez kicsi? Félek, hogy annyira nem fog neki tetszeni, hogy elhagy
2020. jan. 29. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkezzetek sötétben. Ha ő is szűz még akkor (tekintve hogy nincs neki otthon 5 méteres dildója) bármekkora is neked az furcsa, feszítő érzés lesz. Másrészről kielégíteni lehet nem fogod, ami nem is baj. Első alkalommal nagyon ritka hogy valakinek orgazmusa van, mert nem tudja elengedni magát teljesen az új érzés miatt. A szex maga sem arról szól, hogy muszájos orgazmusa legyen, ezt mint nő mondom. Vannak alkalmak mikor elmegyek 3x, van mikor egyszer sem és ez nem a páromtól függ, hanem tőlem. Magát az együttlétet kell élvezni, azt hogy ketten játszadoztok és teljesen sebezhetőek vagytok egymás előtt. Az orgazmus egy plusz. A másik dolog, meg az, hogy nem annyira kicsi a tiéd, hogy ne lehessen vele kielégíteni valakit. De ha már ott tartotok hogy lefeküdtök egymással akkor miután meggyőződtél róla, hogy jól van, nem fájt neki nagyon stb, simán megkérdezheted, hogy nem tartotta-e túl kicsinek.
2020. jan. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezheted, persze, de nyilván nem fog igazat mondani, ha annak tartotta. Én legalábbis erre a kérdésre MINDIG azt válaszoltam, amikor feltették nekem, hogy nem, természetesen nem tartottam kicsinek, pont tökéletes volt. És nem hazudtam nagyot, élveztem a szexet ezekkel a férfiakkal is. Amúgy a 13 cm az átlagos, nem kicsi, és szűz lányként nem is valószínű, hogy ez zavaró lenne, sőt. Igazat mond az első válaszoló, akármekkora is a péniszed, csak nagyobb lehet, mint az ujja, márpedig eddig legfeljebb csak azzal nyúlt fel magának, szóval mindenképp nagynak fogja érezni.

Azon ne aggódj, hogy nem fogod tudni őt kielégíteni, első alkalommal az ilyesmi nem jellemző. És nem miattad vagy a méreteid miatt. Attól még lehet élvezetes a szex maga, de egy nőnek meg kell tanulnia az orgazmust aktus közben is, nálunk ez nem úgy működik, mint pasiknál, hogy a fizikai inger önmagában már elég. Én nagyjából a 4.-5. együttlétem környékén éltem át először szex közben orgazmust, és akkor is lovaglóban hogy odadörzsöltem a csiklóm a pasihoz, olyan rendes igazi hüvelyi orgazmust csak évekkel később tanultam meg átélni (az eddigi legkisebb farkú partneremmel, jegyezném meg, max 12 centi lehetett - mondta ő, én inkább 10-11 körülre tenném -, és nem is volt különösebben vastag). Ez egy fejleszthető, tanulható képesség a nőben, amiben te persze partnere lehetsz, és mindenképp támogatandó az igyekezet, de ha véletlenül elsőre mégsem sikerül, akkor azt ne vedd magadra és ne is essen egyikőtök se kétségbe. Az, ha odafigyelsz rá, az érdekel, ő mit mond és miket jelez vissza, már sokkal több, mint amit csomó pasi (kezdő vagy veterán, teljesen mindegy) elmondhat magáról.

2020. jan. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem annyira kicsi, ne aggódj. Én ennél kisebbet is tapasztaltam, de nem ítélkeztem emiatt, nem akartam megbántani az adott férfit, mert amúgy jó ember és nagyon szerethetō.


Az egyik ismerōsöm is mesélte, hogy volt egy fiúja nagyon durván kicsi mérettel, de érdekes módon még ilyen férfinak is összejött a család és gyerek.


Viszont úgy gondolom, ha szexkapcsolatban vagy, vagy épp olyan nōvel akinek fontos a pazar, jó szex, akkor fennállhat a veszélye, hogy ō így fogja gondolni. Emberfüggō. Ha így gondolja, akkor lehet elhagy, de ne bánd, ettōl még lehet párod, olyan aki pont ilyennek szeret, nem muszáj akárkinek megfelelni.

2020. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
"olyan nōvel akinek fontos a pazar, jó szex, akkor fennállhat a veszélye" Vagyis jó szex=nagy pénisz. De ne aggódjon akinek nem nagy. Hogyne...
2020. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Igen 3-as nagy kapufát lőtt ezzel a mondattal.

Burkoltan beismerte, hogy a kicsivel nem lesz jó.

2020. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőre vagy tehát nincs viszonyítási alapja. Ezt a méret is fájni fog neki elsőre valószínüleg. Hát nyelveddel és az ujjaddal el tudod vinni a csúcsra ha ügyes vagy. Ha mégegyszer szűz lánnyal lennék biztos,hogy csikló orgazmus után tenném be neki. Ja húzz gumit!!
2020. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!