Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Függők vagyunk egymásra. Jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Függők vagyunk egymásra. Jobb lenne ha összeköltöznénk?

Figyelt kérdés

A barátnőm 18 éves, én pedig 21.

1 hónapja vagyunk együtt. Nagyon sok időt töltünk együtt.

Most ami volt hétvége, nálam aludt. Egész nap együtt voltunk, egész hétvégét. Még hétfőn is, de hétfőn ment suliba, úgyhogy elvittem őt suliba, voltunk együtt 4 órát, és mikor elköszöntünk egymástól elkezdtem sírni. Nagyon jó vele, ő is nagyon jól érzi magát velem. Tegnap azt mondta, hogy nincs jó kedve, hogy hiányzom neki, mondom ő is én nekem, aztán azt mondja, hogy hétfőn mikor elköszöntünk egymástól, sírt, mondom én is sírtam. Csak ő nem akarta elmondani, hogy sírt utánnam, mert ne gondoljam, hogy csak sír mindenért. Nagyon érzékeny a lány. Függők vagyunk egymásra. (Bocsánat ha vannak helyesírasi hibáim, javítsatok nyugodtan ki, csak léccives ne csesszetek le, hogy mit keresek itt, hogy még a helyesírást sem tudom).


Én dolgozom 2 műszakra. Reggeli, és délutános műszak. Reggeli az jobb, mert 15-kor otthon vagyok, és tudunk estefelé találkozni, de ha délutános műszakom van, nem tudunk találkozni, mert ő délutánig iskolában van, én pedig délutános vagyok. Jó munkám van. Azon gondolkodom, hogy munkát váltanék barátnőm végett, és 1 műszakra járnék dolgozni. Vagy a másik dolog, hogy összeköltözni. Ő szeretne is, csak ez még korai, és még iskolába jár.


Mit tudtok tanácsolni? Szeretnénk állandóan együtt lenni. Hiányzunk egymásnak. Mit tegyünk, hogy mindig együtt lehessünk?


2020. jan. 29. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy hónapja vagytok együtt, ráadásul pont abban a korban, amikor a szerelem ekkora hőfokon szokott égni. Ez szerintem teljesen természetes.


Ha van rá lehetőségetek és mindketten akarjátok, akkor költözzetek össze. Személy szerint én egy hónap után még biztosan nem költöznék össze a párommal, de mindenki más, sokaknál működik.

2020. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lachesys ***** válasza:
100%
hat sztem meg baromira tini agyatok van, ha sirvafakadtok egy egyszeru elkoszoneskor:D mint valami lanyregenyben. raertek osszekoltozni 1 ev mulva is, ne siessetek el.
2020. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy akarásnak nyögés a vége.
2020. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória lejjebb van...
2020. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nagy a szerelem, és minden működik, akkor pár év múlva is működni fog, amikor már meglesznek a lehetőségek az összeköltözésre. De annyi idősen, 1 hónapos kapcsolatban felesleges bármit is változtatni.
2020. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!