Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tegyek? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sok lánynál próbálkoztam, de semmi.

Aztán most a sors fintoraként egy olyan lánnyal alakul valami akivel nem akartam. Annyira átlagos a lány hogy semmi izgalmas nincs benne, de már jó lenne valaki magam mellé testileg lelkileg. Most akkor vetítsek neki szerintetek, hogy végre legyen valakim?



2020. jan. 30. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén szegény lányt.
2020. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem pont az a lány lesz a megfelelő, adj bele mindent, ismerd meg őt.
2020. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor azért nem érdemlek izgalmasabb csajokat mert én is ilyen szürke átlagos vagyok?
2020. jan. 30. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak hazudsz, és közben játszol valaki mással, ez mire lenne jó? Hogy legyen valaki? Annál azért jobb egyedül :D

Vagy tudnád ezt tolni évekig, hogy hazudod hogy szereted?


Van olyan hogy nem ezer fokon ég a szerelem, deee azért amit te itt leírsz, szóval azért a nag ylángoló szerelmet helyettesítheti ha amúgy a másikat tiszteled, izgalmasnak találod, de itt még ez sincs meg...

2020. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te átlagos szürkének tartod magad? Általában pont azoktól az emberektől írtózunk amilyenek nem akarunk lenni, és félünk hogy mégis olyanok vagyunk.



A párválasztás nem aranyásás, nem is karma, nincs iylen hogy érdemelsz valakit, de ha egy érdekes csaj úgy érzed megesz reggelire, akkor a zelgondolkodtató.


Lehet te nem látod érdekesnek vagy értékesnek ezt a lányt, akkor viszont egy dolog biztos: ő nem érdemli azt hogy eyüttlegyen valakivel aki szerint ő egy szürke érdektelen valaki, mert másnak lehetne ő a legérdekesebb, ne tarsd fel abban, hogy megtalálja, te meg keresd azt aki neked különleges.

2020. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért maradsz átlagos és szürke?


Keress pénzt!

Űz érdekes sportokat!

Keress hivatást! (tűzoltó, sereg, rendőrség,...)

2020. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak azért hogy ne légyj egyedül, ne játsz mással hagyd békén!
2020. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!