Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak nem szoktak első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem szoktak első látásra beleszeretni senkibe, és aztán neki udvarolni hogy megszerezzék? (nem szexre)

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell udvarolni, csak magadat adni.
2020. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Remélem, nem. Elég szánalmas és ócska az az ember, aki a másik puszta látványától (ami semmit sem garantál és a párkapcsolatban értéket jelentő dolgok töredéke) eldurran és képes vesztegetni az idejét ilyesmire.


Én nő vagyok, de őszintén, aki úgy "szeretett belém" eddig, hogy fingja se volt arról, ki vagyok és milyen ember vagyok (ezt pedig relatíve kevés ember tudja, ők is hosszas beszélgetés után), az egy nagy nulla volt a szememben. Persze majd azért szeret belém, mert kerek a fenekem vagy kék a szemem 😂 hagyjuk is... Legfeljebb az erekciójába szerelmes az ilyen, nem más emberbe. Nem is tudja, milyen ember vagyok, mi a szarnak küzdene?

2020. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a nők nem igénylik az ilyesmit csak jóképű és pénzes fickóktól, nem.
2020. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lachesys ***** válasza:
67%
a beleszeretes tul eros szo. olyan van, hogy szexualisan is vonzo es mint szemelyiseg is szimpatikus (ha pl beszeltek valamennyit), es ezutan udvarlasba kezd. ha csak a kulso miatt, az egyszeru szexualis vonzalombol fakad, nem szerelembol, bar idovel lehet szerelem ha kiderul, hogy emberileg is passzolnak. ne keverd a szezont a fazonnal.
2020. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
A szerelem valóban erős szó, de igen, van olyan, hogy az ember meglát valakit, akiről csak nehezen tudja levenni a szemét, aki ránézésre megérint valamit benne. Szerintem ne nevezzük ezt kémiának, mert arra könnyebb ráfogni, hogy valamilyen a lélektől független, csupán testi vágy. Kedves 2-es válaszoló, én azt gondolom, hogy ha a leírtakat komolyan gondolod, akkor egy elég fontos dologról fogalmad sincs, ami által szegényebb is leszel. Az is létezik, amiről te írsz, mikor valakit az ember állati kívánatosnak tart. De igenis van olyan, hogy valakin azt érzed, hogy meg tudnál érte gebedni. Persze, nyilván testileg is vonzó számodra, de a férfiak nem olyan egyszerűek ám, hogy szexet akarnak, aztán annyi. És igen, ha az ember lát egy ilyen nőt, akkor megpróbál a közelébe férkőzni. Vagy ha valamiért nem teszi, azt utána eléggé bánja. Nem tudom, mit szokás manapság udvarlás alatt érteni. Azt gondolom, az eléggé kiment a divatból. Aki nagyon szépeket mond, azt többnyire nyálasnak tartják.
2020. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
A szerelem első látásra csak azoknál az embereknél létezik, akiknek annyira csapnivaló az önismerete, hogy összekeveri a vonzalmat a szerelemmel. Lehetetlen komolyan venni.
2020. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még is minek? A megismerkedés, hogy elkezdjenek végre beszélni az csak a külsőn múlik
2020. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!