Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rockerek! Hogyan kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockerek! Hogyan kell egy rockerlányt meghóditni?

Figyelt kérdés
Nagyon tecik a lany de mindig lekoptat azt mondta nem vagyok az esete hagyjam beken de en nem tudok ebbe nem tudok belenyugodni O èletem bimbozo rozsaja. Most az a baja hogy nem vagyok rocker? Ha odemennèk hoza ès csak úgy megcsokolnám az hatásos lenne? Mert amúgy elegge spontán, vadoc csajszi lehet bejönne neki ez a spontenaitás. Segitsetek felesegűl akarom venni sos!!! Nem rockerek is válaszolhatnak

2020. jan. 31. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Bocs nem olvastam végig, az első mondat felénél abbahagytam, megviselt, hogy a vagyokot nem voknak írtad. Amúgy szerintem állj az ablaka alá és énekeld neki a Pokolgéptől a Gép-indulót
2020. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy az esete akkor hagyd
2020. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Bummer ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy milyen egy nő stílusa, ha nem jössz be, akkor nem jössz be.

Amúgy ez egy rockos csajnál hatványozott. Ha a fejed tetejére állsz is, akkor se tudod elérni.

36 rockosF

2020. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. Hogyan èrted hogy hatványozott?
2020. jan. 31. 22:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírás lehet szexi lenne, de egyébként ahogy fent írták. Ahogy egy nem rocker lányt. Ha meg nem vagy az esete és nem tetszel neki, akkor aztán hallgathatsz bármilyen rockzenét attól nem fog "belédesni". Ha így lenne, akkor szerelmes lenne mindenkivel akivel egy koncerten találkozik.
2020. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Kb annyi esélyed van a csajnál mint ahhoz, hogy nyelvtan tanár legyen belőled.


Hagyd békén azt a lányt.


Jobb neki is, neked is.

2020. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Rockarc ***** válasza:
100%

Ugyse birnal vele. A rocker csajok sokkal ontudatosabbak, nem fognak leallni holmi hosszerelmes gyerekekkel. Szerintem a nyelved is elobb tepne ki, mintsem lekapd egy ovatlan pillanatban.


Azt pedig jegyezd meg, hogy aki deklaraltan felvallal egy stilust, ami elut a szurke kozembereketol, annak az fontos. Mellesleg eleg eros tartast ad, mert nem zuhan ossze a sok meg nem erto tekintet miatt. A kerdesedbol itelve, te ennek a toredekenek sem vagy a birtokaban. Ha te nem vagy rocker, akkor jo esellyel atnez rajtad. En se a hidrogenszoke csajokat hajtottam annak idejen, nem veletlen.


43F

2020. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Rocker lány vagyok.


Mi a baja veled? Elmondom neked.

Az, hogy nyilvánvalóan nem vagytok egy szellemi szinten, hogyha nem vagy képes többszöri hangoztatásra se felfogni egy olyan egyszerű, hárombetűs szót, mint a NEM. Én biztos nem akarnék olyannal összeállni, aki olyan hülye, hogy nem ért az értelmes beszédből, mert el van varázsolva a csillámporos kis ábrándjaival, és azt hiszi, hogy ha ő igényt tart a nőre, akkor azzal az üzlet már meg is van köttetve, a másik féltől nem szükséges beleegyezés.



"Mindig lekoptat". "Ha odemennék hoza és csak úgy megcsokolnam az hatásos lenne?"


Ember, vedd már észre magad! Azt mondod, mindig lekoptat, tehát rendszeresen jársz a nyakára. Tudod, mi a neve ennek? ZAK-LA-TÁS. Az eddigiek alapján pedig szükségesnek érzem, hogy közöljem, hogy van néhány csini kis cikkely róla a Büntető Törvénykönyvben, tehát ez bűncselekménynek minősül. Ha a többszöri visszautasítása ellenére is odamész hozzá, és megcsókolod, annak meg tudod, mi a neve? Molesztálás, avagy szexuális zaklatás. Szintén bűncselekmény.

Mi várható, ha ezt megléped? Ha mázlid van, akkor csak acélbetétesben nagy lendülettel tökön rúg a csaj. Nem vitatjuk, hogy megérdemled, egyértelmű. Ha nincs mázlid, akkor bemegy a legközelebbi rendőrségre, feljelent, és ha eljárást indítanak ellened, akkor talán, feltételes módban végre megtanulod használni azt a helykitöltőt a koponyádban, amit agynak hívnak, és rádöbbensz, rohadtul abnormális, amit művelsz.



Engem is állandóan megtalálnak az ilyen levakarhatatlan paprikajancsik, miattatok hordok a szabvány előírásoknak megfelelő könnygázt a táskámban.

2020. febr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Ugyanúgy kell meghódítani egy rocker lányt, mint egy olyat, aki popot hallgat, diszkót, rappet, vagy bármi mást.

Nem értem, hogy a gyakorikérdéseken miért gondolja mindenki azt, hogy ha valaki rock zenét hallgat, akkor egy másik fajhoz tartozik? xD

2020. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyszer mar megutot mikor az ucan megfogtam a hatsoját. Előtem ment ès olyan kis formás volt azt hitem nem veszi eszre hacsak ep hozza èrek de sajnos megèrezte ès ugy orba vert meg masnapjan is sajgot de nekem pont ez a vadsaga jön be talán megszelidithetnèm
2020. febr. 2. 18:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!