Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek, érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, érdemes harcolni?

Figyelt kérdés

Majdnem összekerultem egy pasival , aki le nem vette rólam a szemét , amikor is egy másik nö irigységében mindent megtett , hogy inkább rá figyeljen a pasi és vele kerüljön össze , ami sikerult is neki

Most már a pasi nem is mer rám nézni se mikor a csaj is ott van

De titkon bevallotta utólag , hogy bejövök neki



2020. febr. 1. 05:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki lenne érdemes teérted harcolnia. Férfiként mondom, hogy ne tegyél semmit, csak maradj a látóterében. Ha akar valamit, akkor majd lép.
2020. febr. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben a férfinek kell eldöntenie: melyik nő jön be. Ha "igazából beléd szerelmes" de "a másik irányítja" akkor háááát nem tudom szerencsés -e olyan, akinek "ennyire meg lehet mondani mit érezzen, mit tegyen"... A szituáció se mindegy, a másik nő mit mondott vagy tett hogy vele jöjjön össze stb.
2020. febr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen pasiért harcolni? Ne röhögtess! Vigye nyugodtan a másik nő, összeillenek, a rossebnek se kéne.
2020. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem csakazért is lendülj támadásba. Tök tetszene neki, hogy harcolsz érte, a másik nőt meg enné a fene, hogy elengedte.

légy domináns vele, és szórakozz el vele egy kicsit:). Ügyes légy.

2020. febr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek a 3-assal. Én pasi vagyok, de nem harcolok nőért. Tetszem / nem tetszem. Ilyen egyszerű. Megérzem a versenyhelyzetet vagy a bizonytalanságot, és már ott se vagyok. Nem fogok pitizni senki szerelméért. Nőként is legyen benned ennyi büszkeség. Kellesz neki – oké. Bizonytalankodik, versenyeztet más nővel – instant lapát.
2020. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék vele ha igazán kellettem volna neki, akkor nem jön össze a másik csajjal semmi szín alatt.
2020. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Harcolna a bánat, az... Belefáradtam én már az ilyen baromságokba!
2020. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt aki azt mondta, hogy megismerkedett pár lánnyal és lehet kialakul köztük valami... Nekem meg annyit mondott hogy maradjunk barátok. Aztán ugyan úgy folytatta velem is a "játékot"... Na ez volt az a pont, ahol azt mondtam hogy állj! Nem fogok nőként harcolni egy pasiért! Ha kellek neki akkor mellettem dönt és nem másokat akar megismerni.
2020. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!