Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálatok hány hét /hónap alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hány hét /hónap alatt alakultak ki a mélyebb érzelmek a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor nem hirtelen alakul ki a hu de nagy szerelem meg érzelmek, hanem lassabban mélyül el.

2020. febr. 4. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
En harom honapja vagyok egyutta parommal,negy hónapja kezdtunk el ismerkedni. Mindketten ovatosak vagyunk, most kezdtuk el igazan nyitni a masik fele es elengedni magunkat es most kapom rajta magam h ilyeneken gondolkozok h milyen lesz egyutt elni meg egyutt babazni. Igazan szerelmesnek nem mondanam magam,nekem ehhez idő kell es meg kella masikat igazán ismernem. Es ez sztem tok rendben van. Sokan mondják h rozsaszinkod meg hasonlok de sztem az nem feltétlenül az egyetlen modja egy parkapcsolatnak raadasul csaloka
2020. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Első szint 20 perc. Második szint 3 nap. Harmadik szint 2,5 hét. Negyedik szint 3 hónap, ötödik szint 5 év.
2020. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
6 éve ismertük egymást, egy baráti társaságba jártunk, közös hobbi miatt. Ő volt a srác a hátsó sorban, semmi több, külsőleg nem is volt az esetem, idős is volt hozzám, kamasz voltam még. Aztán meg kellett szerveznünk egy eseményt, végigbeszélgettünk egy napot és másnap úgy hiányzott, hogy majd’ belehaltam. 3 hétig minden nap beszéltünk neten, sokat, sokmindenről. Aztán találkoztunk és azóta együtt vagyunk.
2020. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam több év.
2020. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

1-2 héten belül szerelmesek voltunk már szerintem.

3 hónap után összeköltöztünk.

2020. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
2hónap ismerkedés, ekkor még csak tetszett. 2-3-4hónap utánna még és kialakult a szerelem.
2020. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
fél év
2020. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem időben mérem. Az adott személytől függ.
2020. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!