Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tökéletesen alakult minden,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletesen alakult minden, aztán egyik pillanatról a másikra lekoptatott. Miért?

Figyelt kérdés

Nem rég össze melegedtem az egyik régi ismerősömmel. Kapcsolatnak indult és még sem az lett belőle. Évek óta ismerem a baráti társaságon keresztül, bár különösebben nem kommunikáltunk soha. A sors még is úgy hozta, hogy egy koncert után elég sokat kezdtünk el beszélgetni. Egyik este elmentünk együtt bulizni aminek egy igazán felejthetetlen szex lett a vége. Nem fűztem nagy reményt a dologhoz habár én szerettem volna vele kapcsolatot mert nagyon egymásra hangolódtunk minden téren. De mivel évek óta külföldön dolgozik tudtam ennek nem lenne értelme. A buli után másnap mégis ő volt az aki erőltette hogy menjünk el randizni. Egy szuper hétvégét töltöttünk együtt. Kocsikázás, város nézés stb. Nem voltam benne biztos mit is akar én meg nem vagyok egy nyomulós ember így megirtam neki legyen velem őszinte, ha csak szexet akar engem az sem zavar csak tudjuk mit akar a másik. Amikor ezt az üzenetet elküldtem épp dolgozott és nem reagált egyhamar igy gondoltam rá tapintottam a lényegre. Ennek ellenére egyszer csak megjelent a lakásom előtt, ott hagyta a munkát és kérdőre vont mégis mi ez az üzenet mert ő nagyon is komolyan gondolja velem ezt az egészet, hogy soha nem volt még ilyen boldog. Hogy mennyire jól érzi magát velem minden téren. Felejtsem is el ezt hogy ő semmi komolyat nem akar tőlem, mert nagyon is!

Elhittem neki.

Minden este találkoztunk de délután a találkozásunk előtt is képes volt velem órákig telefonálni és ecsetelni mennyire jó minden, hogy alig várja hogy megismerjenek a szülei, hogy a hétvégén elvisz egy régi barátjához is mert szeretne bemutatni mindenkinek. Hogy már nem is tervezi hogy vissza megy külföldre.

Ez ment 2 hétig. Aztán egy este közölte hogy elmegy a barátaival inni, holnap majd keresni fog.

A holnapból holnapután lett majd kaptam egy rideg üzenetet hogy amúgy jól van csak hosszú volt az este illetve neki időre lenne szüksége mert hogy találkozott a volt menyasszonyával aki kissé össze kuszálta a gondolatait és nem tudja mit akar.

Közöltem vele hogy engem akkor keressen ha biztos abban hogy engem akar, nincs szükségem rá hogy hülyítsük egymást.

Értette, köszöni szépen, hogy ennyire megértő vagyok.. Jött a válasz. Azóta eltelt 3 hónap.

Közben persze megtudtam, hogy nem találkozott a volt menyasszonyával... Nem hogy most de az elmúlt 7 évben egyszer sem.

Tudom hogy azóta voltak alkalmi kapcsolatai, de semmi extra.

Egyáltalán nem keres és persze én sem őt. Szilveszterkor írt egy boldog új évet üzenetet és ki is merült a kommunikációnk ennyiben.

Nem akarom ezt a témát feszegetni nála. Nem akarok megalázkodni.

De én őszintén azt éreztem és érzem, hogy amúgy rettentően passzolnánk.

Amikor együtt voltunk abban a kőkemény 2 hétben... Nem vagyok vak... Láttam hogy ő is hasonlóan érez. Nem csak mondogatta, ki is mutatta mennyire jó ez az egész.

De nem tudom túltenni magam ezen

Talán mert egy nagy kérdőjel van bennem.

Hogy ez most mi volt?? Miért? Velem van baj? Hogy fordulhat meg így a dolog egyik napról a másikra? Egyszerűen nem tudok napirendre térni a dolog felett. Még legbelül mindig reménykedem, hogy ennek nincs itt vége...

De ha vége is van...miért?

Én 27/L

Ő 35/F


2020. febr. 9. 02:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Valszeg őt is már lelkileg kicsinálták a nők.

A nagy kérdőjelre rátapintottál, ezért nem tudod lezárni

2020. febr. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Mintha csak a sajat eletemet olvasnam, nincs benned az egvilagon semmi hiba, tul normalis vagy hozza es ez ijeszto/riaszto azon tipusu emberek szamara akik nem ilyenek. Ez abbol is latszik h te korrekt voltal es kiteritetted a lapjaidat, o meg nem keres es csajozik. Majd jon olyan, aki csak teged akar, jol teszed h nem futsz utana, ritka h valaki 27evesen ilyen eretten all dolgokhoz. Egyebkent az eletben vannak ilyen esetek amikor ugy kell lezarni es elengedni dolgokat/embereket h nem ismered a lemez B oldalat, sajnos ez ilyen. Fel a fejjel, talalkozni fogsz olyannal aki jon majd mindennap es nem csak 2 hetig, ezt most boritekolom neked! Maradj ilyen!
2020. febr. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a nagy iszogatásból az lett, hogy lefeküdt egy másik nővel. Ha egy férfi komolyan gondolná veled, akkor akarna veled lenni. De írtad, 3 hónapja egyáltalán nem keresett meg. Nem érdekled őt.

Keress olyant akit érdekel.

2020. febr. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű neki mégsem volt akkora élmény a veled töltött idő, mint neked vele. Ez van 29f
2020. febr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Az ilyen K***og húzásokat egyszerűen tényleg nem értem. Szerintem egy beszari alak és még nem nőtt fel. Nem bantasbol de ez nagyon szánalmas volt a részéről.


Sokszor van hogy a csajok nem akarják elfogadni hogy csak szexre tartják őket...de itt még ezt sem lehetne felhozni. Ugyanis te total jófej korrekt voltál basszus nem hisztis meg semmi.


Ez őt minősíti és elérkeztünk ahhoz amit én mindig mondok hogy a mai világban igencsak kihaloban van az igazi férfi nem. Aki nem fél az elköteleződés által hozott felelősségvállalástól. Ugyanis nem képesek és nem is akarják vállalni a felelősséget egy kapcsolatért, nemhogy családért neadj isten. Inkább mennek jönnek de igazán sosem lesznek boldogok sem. Persze nőben is van ilyen mielőtt bárki megszolna de a tapasztalatom az hogy többnyire férfiak. És ez a hazugság legalábbb lett volna annyi töke hogy bevallja bocs tévedtem és mégsem szeretném folytatni vagy bármi jobb mint ez a kamu duma.


Felejtsd el szerintem, találsz majd mást aki hozzád valo, én ezek után mondjuk biztos nem is reagálnék ha véletlen keresne akkor sem.


26N

2020. febr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is volt 2 kapcsolatom is ami plane szerelemnek indult, hogy valahogy a srac haverjai miatt kezdett hüvösebb lenni velem aztan szakitani. Illetve ilyen haveri partik utan valahogy lejönnek a sracok a szerelemröl.


Nem biztos hogy volt nö is a görbe ejszakajan.

A külföldi exemmel irom le a sztorit mert ott egyertelmüen latszott is.


2 anyanyelvü en az egyik nyelvet ismertem igy a közös nyelven beszeltünk. Viszont a haverjaival a masik anyanyelven beszelgetett amit nem ertetem.

Full szerelmes volt belem a srac egyertelmüen latszott, szuperül elvoltunk.

Csavargas közben nala voltak a cuccaim hogy ne kelljen cipelnem kulcs meg amit kaptam töle egy vasarbol stb.

Beszàlltunk egy haverja kocsijaba elöl ültek en hatul. Elkezdtek komolyan beszelgetni a nekem idegen nyelven. Es a szitu amit lattam: a haver mondja a monologjat gyözködi valamiröl a baratom aki bologat es helyesel es egyszercsak hatra fordult hirtelen es visszaadta a dolgaim amik nala voltak hogy fogjam en ne ö fogja.

A haverok közt naprol napra hidegebb lett, a szerelme kifujt es le is pattintott. De jelzem hatalmas szerelemnek indukt pedig amolyan romeo es juliasan nem tudtam vele talalkozni rengeteget küzdött ertem, stb stb szoval azert volt egy összekovacsolo "multunk"is nem egy futo tingli tangli kapcsolatnak indult.


A magyar exemnel meg olyan volt hogy mivel alapbol utaltak a haverjai anelkül hogy ismernenek egyaltalan, kapasbol vagtam mi mehet akkor a hatam mögött rolam.

2020. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

*es felnött ffiakrol irtam. Hogy a havarok maxra befolyásosolassal birnak rájuk.

Igazabol ha egy kapcsolatban nem vágodsz be a haveroknal vagy anyosnal, nagy esellyel alairtad a szakitast is ezzel. 30 as korosztalynal is

2020. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Csak", nem érdemes ezeken rágódni, sosem fog kiderülni mit gondolt rólad. Olyat keress aki akar téged.
2020. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Oké, ez a te oldalad. Ő meg szimplán csak dugni akart és tolta a műsort. Ne vetítsd rá, amit te érzel, mert ő egy másik ember. Ez van.
2020. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyoldalú az info. Nincs pontos diagnózis. A lényeg az, hogy ti nők roppant naivak, vakok vagytok.
2020. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!