Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nektek miben nyilvánu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek miben nyilvánul meg a szerelem?

Figyelt kérdés
Kötődés, vonzalom, szexualitás, törődés?
2020. febr. 9. 16:38
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
68%
Olyankor olyan vagyok mint egy tini fiù 😂 ha èrted
2020. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
kaja, szex
2020. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Kaja, szex, sör legyen a hűtőben, meg mossa ki a cuccaimat. Orált, anált engedje és akkor szerelmes leszek.
2020. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Vele szeretnék lenni mindig, minden pillanatban hiányzik, a legszebbnek látom a világon, örülök a létezésének, szeretem ahogy beszél hozzám, ahogy megérint.
2020. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
#3ast jol lehuztatok, pedig o foglalta ossze a legjobban. Egyebkent #2es voltam.
2020. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!