Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányoknál hátrány az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál hátrány az ha érzelmes egy fiú?

Figyelt kérdés
Még sosem volt párkapcsolatom.
2020. febr. 9. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Csak ha egy sértődékeny kis punci, aki rád van tapadva az első beszélgetés után és úgy hisztizik neked arról, hogy szűz, mintha bármivel tartoznál neki. Istenem, mennyi ilyen levakarhatatlan balekkal volt dolgom annak idején...
2020. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Igen, a nyafogó, nyálas, mamakedvence hátràny.

A legtöbb érzelgős fiúcska ilyen.

2020. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak tudja kezelni a negativ kritikat, tudjon odafigyelni adott helyzetben a masikra, nem magaval legyen elfoglalva, tudjon hatart tartani.
2020. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Én azt érzem férfiként, hogy igen, hátrány, sőt inkább gáz. Én is érzelmes lélek vagyok, de totál nem érdeklek senkit sem.
2020. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem kifejezetten tetszik, ha valaki kimutatja az érzéseit vagy akár sírni is mer egy gyenge pillanatában.
2020. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

A kettő mérce itt is működik természetesen.

Jól néz ki és érzelmes=romantikus

Csúnya és érzelmes=nyálas szar

2020. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!