Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme a kapcsolatnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kapcsolatnak ha bűntudatom van miatta, de közben nagyon szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy még gyereknek tűnök, de a korkülönbség miatt érzek bűntudatot. Én 19 éves vagyok a férfi pedig 35. Viszont veszettül szerelmesnek érzem magam és mikor vele vagyok akkor nem érzem rosszul magam, de mikor nincs velem mindig bűntudatot érzek amiatt amiért vele, vagyok. Félek, hogy hogyan fogom a családommal közölni, félek, hogy mások mit szólnak stb. Tiltott, rossz dolognak érzem, pedig nem az. Ő is szingli, gyerektelen stb stb.

Hogyan győzzem le ezt az érzést?


2020. febr. 9. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben lehet, hogy tényleg nagyon gyerek vagy még egy ilyen kapcsolathoz. Nekem is idősebb a párom de soha nem voltak ilyen kétségeim, felnőtt ember voltam és nem sok köze volt senkinek ahhoz, hogy mit csinálok. Talán az a hiba nálad, hogy abszolút nem tekintesz még magadra felnőttként. Emiatt nem biztos, hogy szerencsés ennyivel idősebb párral.

A másik opció meg az, hogy az önbecsüléseddel, önbizalmaddal vannak gondok. Ha ennyire az érdekel, hogy mit gondolnak mások az sosem jó, ott sosem vagy rendben önmagaddal. Ezt kellene előbb rendbe rakni.

2020. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Le van szarva mindenki. Meg csak nem is csalados. Talan nincs jovoje ennek.

De jelene igen.

Persze konnyen beszelek. Ha szigoruan neveltek, nem vagy meg onallo, sajnos szamit.

Egyet nem fogok fel. Nem szuzlany koru vagy. Miert hangzik jobban, hogy egy szexmanias eretlen huszeves a baratnod, akinek a melytorok, Arcraelvezes es harmasban csinaljuk az alap. Miert ront meg egy raadasul fiatal 35 eves, ha meg csak nem is csalados?!

2020. febr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha emiatt bűntudatod van, elbaltázták a nevelésed. Gondolom anyuék nem nézik jó szemmel. Ne velük törődj. Csak légy boldog. Volt már itt aki 5 év korkülönbségen aggódott. Nevetéges. 20 sem sok, ha boldogok vagytok. Csak nézz szét hány összeillő, "szép pár" van körülötted akik csalják egymást, boldogtalanok.
2020. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!