Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a fenének kérdezi a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenének kérdezi a volt asszonykám, hogy szeretem-e még?

Figyelt kérdés
1,5 év telt el,hogy külön utakon járunk. Azóta neki sincs senkije és nekem se.De egyre többet beszélünk facen,mindenről,szexről is.Még mindig szexelne velem elmondása szerint, de nem tudja,hogy mit érez pontosan irányomban és,hogy mennyit? Össze van zavarodva meg nem tudja,hogy most mit is akar.. de legutolsó mondat az az volt,tőle,hogy kíván.
2020. febr. 10. 02:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elég veszélyes ez a dolog. Nem tudom miért lett vége és azt sem, hogy te mit érzel iránta, de nem javaslom a szexet sem vele, mert sok sebet felszakíthat. Nem véletlen, hogy 1,5 éve külön vagytok, nem lenne jó felmelegítélni ezt, hiába nem tettétek még túl magatokat rajta teljesen. Az a baj, hogy nagyon megnehezítitek a dolgotokat azzal, hogy még beszéltek egymással. Egyébként az exed szexelne veled, mert ettől és a nosztalgiától várja a megnyugvást, úgymond te vagy kéznél, téged már ismer és emlékszik még a jó napokra veled, de nem biztos, hogy ez senkinek sem fájna.
2020. febr. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
Ha ura vagy önmagadnak, nyugodtan döntsd meg. Hozzám is visszajárt az egyik exem,pedig már férjhez ment akkorra. Sokkal jobb volt a szex, mint amikor együtt voltunk. Rávettem mindenre és megcsinált olyanokat is amit azelőtt nem. Szex után meg ment haza a férjéhez. Nem kell ettől félni, használd a testét ha akarod és van rá lehetőség, aztán ennyi, nem kell ezt túl gondolni. Ja, és ne legyél szégyenlős.
2020. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!