Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet a párom ilyenkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Mit érezhet a párom ilyenkor, irántam?

Figyelt kérdés

A párom nem szokott az érzéseiről beszélni, viszont amikor hozzáérek, megcsókolom, simogatom, akkor mostanában azt mondja, hogy elgyengül, úgy érzi, hogy én irányítok és moccanni is alig tud ilyenkor.

Mostanában az együttlétek is másak lettek, sokkal jobbnak érezzük. Azt mondta, hogy valami megváltozott.


Kezd kialakulni benne a kötődés, szeretet szerelem? Lehet szerelmes belém? Veletek előfordult már hasonló, mit éreztetek?


Próbáltam már vele erről beszélni, de csak annyit mondd, hogy minden rendben van, minden jól alakul. Különösebben nem beszél az érzéseiről.



2020. febr. 10. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Valószínű léptettek egy szintet és vannak is kétségei meg nem is. Egy kapcsolat a kommunikaciorol is szól ha ennyit sem tudtok megbeszélni mi lesz később? Nem a smiley-k sokasága fogja beragyogni e remek kapcsolatot...
2020. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És minek vagy együtt olyannal aki nem is volt beléd szerelmes? Miért kell úgy belemenni a kapcsolatba, hogy azt se tudod érez-e bármit a párod irántad? Kinek jó ez? Miért kell kapcsolatban lenni csak azért, hogy legyen valaki? Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt de ha ennyire nulla érzelem volt eddig és éppen csak alakulgat valami gyenge kötődés akkor semmi értelme nem volt összejönni.
2020. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan szerencsés, kedves 2-es, hogy már eleve, születésétől fogva mindent tud a szerelemről, a párkapcsolatról. Tudod, csak a hülyék tudnak mindent. Nekünk, többieknek holtunkig tanulnunk kell.
2020. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!