Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22éves vagyok, egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22éves vagyok, egyetemi gyakorlóidőmet töltöttem egy cégnél, ahol megismerkedjtem egy férfivel, ő is abban az irodában dolgozott ahol én?

Figyelt kérdés

Igazából a 2hét gyakorlat alatt csak1napot beszéltünk,magyarázott sokat és kérdezett is ,nem csak munka jellegű dolgokról.aztán valami történhetett vele mert szomorúnak tűnt,és utána senkihez nem szólt nagyon.

Nagyon megtetszett ez a pasi nekem,és már 4napja vége a gyakorlatnak,de azóta se bírok szabadulni a gondolatától.Szomorú vagyok hogy többet nem láthatom.


Hogyan lehetnék túl ezen,hogy ne foglalkoztasson tovább a gondolata?


2020. febr. 11. 14:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%
Attól, hogy kérdőjelet teszel egy kijelentő mondat végére, az még nem lesz kérdő mondat.
2020. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nős? Idos hozzád? Vagy miért nem keresed meg akkor?
2020. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

31éves és nem nős,nincs gyereke se.

Azért nem akarnám megkeresni,mert szerintem épp szerelmi ügy miatt fordult magában

2020. febr. 13. 10:47
 4/24 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod meg, ha megkeresed és beszélgetsz vele.
2020. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Hát de hogyan?!

Jelöljem be,Írjak rá hogy szia hogy vagy?

2020. febr. 13. 11:22
 6/24 anonim ***** válasza:
Miért ne? Mi rossz történhet? Legfeljebb nem reagál
2020. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy lexikális tudásod van,de nem vagy túl talpraesett. Felkeresed neten ,hogy segítene-e neked a későbbiekben is .......Hálaból meg hívod egy kávéra ,kész is a randi.
2020. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Pont attól tartanék hogy nem reagálna.

Szerintem ez nem talpraesettségtől függ,alapból nem az a típus ú vagyok aki csak úgy rákattan valkire és hu de megtetszi,ezért se nagyon tudok mit kezdeni a helyzettel.de benne nagyon megfogott valami...

2020. febr. 13. 12:23
 9/24 anonim ***** válasza:

És mi történik akkor, ha nem reagál?

A nagy semmi, pont ahol most is tartotok.

Egyedül azzal vagy előrébb, hogy megpróbáltad csodavárás helyett.

2020. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
És a korkülönbség nem sok szerinted?
2020. febr. 13. 13:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!