Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megszépült valaki a szemetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszépült valaki a szemetekben, aki kezdetben nem tetszett nektek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

Nekem sok ilyen női ismerősöm van.

Lefogytak, ápolt külsővel járnak, szépek.

2020. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Igen.
2020. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Nő vagyok, és mivel pasiról beszélek nem a szépség dominál, de: igen, volt olyan,hogy kezdetben nem jött be a pasi, de ahogy jobban megismertem mégis vonzónak találtam. A belső tulajdonságai kivetítődtek,és egyébként egy ápolt, értelmes, átlagos külsejű pasiról van szó, akinek nem volt nehéz "átbillenni" a pozitív" oldalra.
2020. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Irigylem az ilyen embereket, akik túltudnak lépni a külsőn. Sajnos nálam az a helyzet, hogy nem jövök be az olyan lányoknak, akik nekem tetszenének. Soha nem volt még második randim, mivel az a helyzet, hogy nem kellek az olyan nőknek, akik igazán tetszenének, ezért probálok olyan lányokkal ismerkedni, akik kicsit tetszenek és próbálok adni esélyt. Barátom sokszor mondja azt, hogy hagyjak több időt, találkozgassak vele még többet, legyek spontánabb. Csak az a gond, hogy találkozáskor nem érzem azt a felszabadult vonzalmat, hogy szívesen átölelném, megcsókolnám, összejönnék vele és emiatt nem nagyon érzek késztetést arra, hogy másodjára is találkozzak vele. Legutóbb mutattam képet arról a lányról a barátaimnak és mondták, hogy tök hülye vagyok, mert ő egy tök szép lány.


Érdemes emiatt terápiára járnom, vajon segítene nekem? Szenvedek emiatt a probléma miatt és félek attól, hogyha mennék terápiára semmit se fog érni és kidobott pénz lesz. Viszont nem szeretnék életem végéig egyedül lenni.

2020. febr. 12. 10:55
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Pszichológushoz érdemes fordulnod, ha úgy érzed, hogy segítségre van szükséged.
2020. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
A férjem. 😊 Nem tartottam sosem csúnyának, de tök átlagos, ráadásul marhára nem típusom. Aztán elkezdtünk beszélgetni és már 16 éve a legjobb pasinak tartom a világon. ❤️
2020. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
Velem is volt már ilyen. Szokták mondani, hogy a szeretet szűrőjén keresztül már nem látod a másik ember 'hibáit'. Nem azt nézed, hogy milyen az orra, szeme, hasa, stb...hanem egyben nézed és szereted.
2020. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Hasonló a helyzet nálam, mint a 3-asnál. Nő vagyok, egyszer megismerkedtem egy pasival. Külsőleg egyáltalán nem vonzott, teljesen más, mint az ideálom :) aztán megismertem egyre jobban. És egyszer csak azt vettem észre, hogy hiányzik és ő a világ legjobb pasija. 5 évig tartott a kapcsolatunk :)
2020. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha meg is történik, ez a köd feloszlása és a mindennapok unalmassá válásával elveszik. Már csak ezért sem jövök még1x össze olyannal, aki elsőre nem fog meg.
2020. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az normális, ha én nem így működök, hanem nálam kell az, hogy egyből szépnek találjam? Volt már veletek olyan, hogy sokáig azt tapasztaltatok, hogy nem azoknak kelletek, akik az esetetek, de később ez változott?
2020. febr. 14. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!