Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mikor neveztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor neveztek egy nőt pénzéhesnek?

Figyelt kérdés
Mi az a szint, viselkedés, amitől ezt gondoljatok egy nőről?
2020. febr. 13. 08:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem eléggé jövedelem függő, hogy mi számít pénzéhességnek. Bár van aki jól keres, még se szeret túlköltekezni; még apró dolgokra is sajnálja a pénzt kidobni. Szóval ember függő is.

Hát ha minden héten vinni kellene ide-oda, wellness, hasonlókba akarna menni. Telefont, minden marhaságot tőlem várna el. pl.

2020. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Amikor mindent velem akar fizettetni úgy, hogy nem ajánlom fel.
2020. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nő = pénzéhes.
2020. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha a tokálya alatt is pénz van
2020. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nezd, elmondtam már ezerszer, mindig azok rettegnek az aranyasoktol akik alig 200 nettot keresnek. Furcsa, hogy én megtehetem, mindig is költöttem az aktualis baratnomre mégsem várták el, mindegyiknek volt jövedelme, bár én szeretek adni és szeretem boldognak látni a páromat
2020. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Mindig ill. soha.
2020. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Faverom egyik exe csak drága piákat ivott bulikban amit haveromnak kellett fizetnie és mikor kicsit végül leéget akkor a csaj kidobta.

Ez pénzéhes volt.


Én barátnőmmel mimdig azon hadakozunk hogy kifizessen mert egyikünk sem akarja hogy a másik fizessen.

Ő nem pénz éhes. Kb fele fele arányban fizetjük a dolgokat összeségébben.

2020. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Ötvenes vagyok. Remélem élek addig, amíg találok olyan nőt, aki kitudja fizetni a közös nyaralásból a részét.

Ötszáz évet rászánok a további keresgélésre.

2020. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Haverom*


Nem az a lényeg hogy fizese mindennek a felét.

Hanem a hozzá állás. Hogy azért van e velem mert veszek neki mindenfélet. Vagy azért mert velem akar lenni.

2020. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor kap valamit, de nem elég, majd ha megvan az a másik dolog, akkor az sem elég...
2020. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!