Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most leesett, hogy azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leesett, hogy azoknak lesz hamar barátnője akik nyitott szemèlyiségek èn az egyik legintrovertáltabb szemèly voltam általános iskolától kezdve Jól gondolom hogy a zàrkózottsàg magànyt hoz?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, nem csak ez hozza, de természetesen ez is egy komoly faktor.
2020. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem elsősorban a zárkózottság, hanem a szociális / kapcsolatteremtő KÉPESSÉGEK hiánya. Ha valaki nem sajátította el azokat az alapvető részkészségeket, amelyek segítségével legalább mélyen, érzelmi szinten megérti az emberi kapcsolatok dinamikáját, és a másik ember viselkedésének miértjeit. Egyébként meg: én is zárkózott vagyok, de általában véve mégis érdekel sok minden az emberekkel kapcsolatban.

Ja, és még valami. A magány egyenlő azzal, amikor valaki úgy van egyedül, hogy utálja ezt az állapotot. Viszont ez utóbbi nem feltétlenül igaz mindenkire, mert van, akit az egyedüllét, urambocsá' nagyrészt egyedül töltött élet föltölt, inspirál.

2020. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam, kiegészíteném: nagyon sok minden érdekel az emberekkel, emberi természettel kapcsolatban, és ennek többsége nem azok a dolgok teszik ki, hogy mit tudnék másoktól kapni / elvenni, vagy mások révén nyerni.
2020. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat
2020. febr. 13. 16:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Tinikoromtól egy párkapcsolat volt minden vágyam beáldoztam mindent de valami elúszott csak tudnám mi az èletem csúszott ki a vágányról ha őszinte akarok lenni nincs előre se hátra fogalmam sincs merre tovább de a remènyt nem adom fel
2020. febr. 13. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hoz szükségszerűen magányt. Én úgy tapasztaltam, hogy az ismerkedést megnehezíti valamennyire (ez igaz barátkozásra és társkeresésre is), de a kapcsolatok elmélyítését, ápolását nem, sőt.


Plusz attól, hogy valaki kamaszkoráig nagyon zárkózott, ez felnőttkorban jó esetben oldódik egy kicsit. Introvertált marad persze, de valamivel nyíltabban és könnyebben kezeli a mindennapi szociális interakciókat, mint előtte. Erre tudatosan is érdemes odafigyelni, mert sokan viszont pont a másik irányba kezdenek el változni fiatal felnőttként, végleg bezárkóznak és onnan már nagyon nehéz visszahozni.

2020. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Hülyeség, Introvertált vagyok, valahogy mindig tudtam magamnak keresni párkapcsolatot, vagy jött magától. Introvertáltság nem korlátoz,nem kell erre húzni
2020. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!