Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is pánikolt már be attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is pánikolt már be attól h hirtelen szerelmes lett? Mit tegyek h tudjak vele rendesen beszélni?

Figyelt kérdés
Alap járaton mindig is jobban szerettem a szingli életet. Nem egoból mondom de mindig volt csaj az életemben akikkel elvoltam. Decemberben mégis felforgatta az életemet egy csaj aki teljesen más mint amilyen lányok eddig az ideáljaim voltak. Egyre jobban megijedek ettől a dolgtól. Nem merek beszélni se már vele. Hiába írt nekem h találkozzunk én bunkó voltam vele és nem írtam vissza. Persze most már tudom h elrontottam a dolgokat de nem merek rendesen beszélni vele. Be vagyok pánikolva h mi lesz a jövőben. 23/F
2020. febr. 13. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Te hülye vagy, miért nem találkoztál vele, ha a csaj keres, azt jelenti bejössz neki.
2020. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Élj a mának

Ne törödj a holnappal

Érezd jól magad

2020. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!