Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem miért nem tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért nem tetszem másnak mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Másoknak könnyű mert ők máshogy öltözködnek szerintem az is lenyeg hogy a kinézet meglegyen , nem hinném hogy ronda lennék , sportos alkatú vagyok , sokan azt gondolják hogy sok csajom volt de mikor elmondom mennyi csak néznek és nem hiszik el , itt velem van a gond :D , nem tudom hogy milyen a kisugarzasom , szeretnék komoly kapcsolatot de nem tudok elérni semmit és senkit aki kéne ha tetszik , vicces tudok lenni , kitartó nem annyira mert sokszor csalódtam abba hogy nem jött össze semmi , többnyire a kövér lányoknak jövök be és nem értem.. 1x volt vékony csajom de az után semmi :D nem tudom mit kéne csinálnom magammal , egyedül meg nem lennék képes elmenni csak úgy ismerkedni... De másoknak miért ilyen könnyű pedig van hogy a dumajuk nem jó de még is a külső fogja meg a lanyokat.

2020. febr. 14. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Te egy siránkozo tokfej vagy na itt kezdodik a gond! Mi az h egyedül nem mersz elmenni ismerkedni? Mit vársz ultessek az oledbe egy nőt vagy mit szeretnel? Semmi sincs ingyen valts ruhatarat szedd össze a tokod és kezdeményezz így h sirankozol meg kövér csajaim sem lesznek!
2020. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pont ez az hogy azoknak jövök be :D és nem tudom mit kéne tennem hogy feljebb jussak , miközbe vannak nálam rosszabbak (rondábbak) is és még ő nekik jobban megy mint nekem
2020. febr. 14. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!