Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, de szegény családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de szegény családból való lány vagyok, ő meg gazdagból, ezért szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, együtt vagyunk egy ideje, nem volt még nálunk, de én náluk igen.

A szülőket még egyikünk sem ismeri.

Megkérdeztem, mit gondol arról ha valaki szegény körülmények között él, azt mondta egyáltalán nem nézi le ezért, mert van több barátja aki így él.

Én mégis félek, hogyha megtudja, ki is vagyok valójában, ki nevet, ki gúnyol, eldob.

Ha valahol látom egy ismerősét, belém hasít, hogy mekkora különbség van az ő élete és az enyém között.

Mit tegyek?

Szeretem, de nagyon félek is.

És borzasztóan érzem magam emiatt.

Köszönöm

L


2020. febr. 14. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Korotok?


Ha ennyira zavar ez, akkor nincs sok értelme a kapcsolatotoknak

2020. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 felettiek vagyunk
2020. febr. 14. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz egész életedben kisebbségi komplexusoktól szenvedni és ezzel mérgezni minden emberi kapcsolatod, akkor kezdj valamit a nyomorult önértékelési problémáiddal. Ha kell, akkor fordulj szakemberhez, az nem szégyen, de annak a tudatában élni, hogy baj van a fejedben és mégse tenni semmit ellene, nagyon is az.
2020. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem önértékelési problémákról van szó, hanem arról, hogy az egyik szegény a másik gazdag. Sajnos nem egy a pénztárca. Én se akarnék olyannal lenni, akinél ennyire ellentétes a helyzet. Nekem is volt gazdag nőm pedig én se vagyok szegény. De nem egy volt az értékrendünk és nektek sem lesz az
2020. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előre ne csinálj belőle problémát, ha valóban megjelenik ez egy adott helyzetben, mint probléma akkor majd foglalkozol vele és megbeszélitek, ha valóban zavar már most, akkor beszéld meg vele ezt és ne magadat emészd, sok jó származik abból, ha a problémáidat megtudod vele beszélni és már most kiderülhet az, hogy valóban passzoltok-e emberileg. De előre ne képzelj be semmit. Amennyiben olyan óriási a különbség akkor már feltunt neki. Látszik az egy ingen vagy egyéb ruhán az ára. Evvel nem azt mondom, hogy akinek nincsen pénze az nem tud stílusosan öltözködni, de amennyiben nem engedi a pénztárcája akkor nem 40.000Ft-os Gant inget fog felvenni.


Beszéld meg vele és ne aggódj! :)

2020. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!