Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szüntette meg a vonzalmát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szüntette meg a vonzalmát irántam?

Figyelt kérdés

Több ideje ismerjük egymást a valós életben , és egy pár hete netes flörtbe kezdtünk , amikor mindenféle fotót kért tölem

Tegnap egy lengén öltözöttet küldtem , amin kinuggyan az enyhén lógó hájhurkám a csipke alól a hasamnál

Azóta alig ir

Azelött mindig irt



2020. febr. 15. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ettől megszűnt a vonzalma, akkor nehogy sajnáld.

Azért várj egy kicsit, mert lehet, hogy csak valami egyéb elfoglaltsága van.

2020. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez. de ne vedd magadra, ez egy idióta, nem tudom, mit gondolt, ha lát ruhában, sejtethette volna.

lehet majd azért jönne később, de ő csak leépít, ne menj bele, ne reménykedj, csak jobban tönkretesz

De amúgy ne küldözgess már magadról képeket random pasikat a dugás reményében....honnan tudod, hogy nem teszi fel sehova, vagy szerzi meg akárki....nem attól lesz beléd szerelmes senki, hogy ilyeneket mutogatsz magadról, előbb, mint látna vagy lenne bármi

2020. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lefogytam eleg sokat es visszamaradt kis lazább hurka nem nagy de kibuggyant a csipkes body oldalán
2020. febr. 15. 10:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztam benne , régóta ismerem
2020. febr. 15. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet neki is dolga. nem feltétlenül ez lehet az ok szerintem.

ha meg ez az ok, akkor engedd el.

2020. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!