Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha fiatal vagyok és nem éltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatal vagyok és nem éltem ki magam, érdemes komoly párkapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfival, aki mar kielte magát, hétvégén és meló után inkább pihenne mint szórakozna, 12 évvel idősebb nálam. Én viszont még egy fárasztó nap után is utálok otthon ülni a s*gemen.

Ennek így lenne értelme?



2020. febr. 21. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Döntsünk helyetted?
2020. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt kérdezem szerintetek érdemes? Senki se mondta hogy te fogod eldonteni helyettem.
2020. febr. 21. 11:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Ő csak komolyat akar?
2020. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felsoroltál egy csomó negatív, konfliktusra okot adó tényezőt és egészen pontosan nulla pozitívat. Ezek után tök egyértelmű, hogy megerősítésre vársz, hogy kimondjuk: nem érdemes. De ezt szerintem egyedül sem olyan nehéz eldönteni. Főleg, hogy mi nem ismerjük azokat az okokat, amelyek miatt egyáltalán felmerült benned a kapcsolat mint lehetőség...
2020. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot, házasságot nem érdemes, 3-6 hónapon belül kijönne ez a külömbség, és előbb megrontaná, majd tönkre is tenné a kapcsolatot. Persze "járni" lehet, aztán majd meglátjátok.
2020. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki kiléte magat és komoly kapcsolatot akar, nem egyenlő azzal, hogy az otthon akar ulni a seggen és nem csinálni semmit.
2020. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kiélés korunk idióta divatja. Az elrendezett házasságok és a házasságig megőrzött szüzesség után átestünk a ló túlsó oldalára, hogy ha nem iszod magad hullarészegre minden hétvégén, nem fesztiválokon vered el anyádék fizetését, nem drogozol, nem szexelsz 50 emberrel - egymás után, vagy párhuzamosan - akkor egy antiszociális kocka vagy, akivel reménytelen kapcsolatba belevágni, mert majd biztos 40 éves családapaként jössz rá, hogy mindezt be akarod pótolni.
2020. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Túl nagy a korkülönbség. Ebből fakad, hogy ő már nem akar elmenni, amíg te még pörögnél. Ez egy felszíni különbség, nagyon sok más is kiütközik majd az élettapasztalat hiánya miatt.

Én próbáltam már 9 évvel idősebb nővel, szerettem, de nem működött.

2020. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem
2020. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen gyakran.


Ha arra vágysz, hogy mondjuk néha-néha hétvégente elmész bulizni, vagy munka után beülsz a barátnőkkel valahová, akkor az oké, van külön életetek a pároddal, teljesen normális. Viszont ha mondjuk az a cél, hogy minden nap este 9-kor érsz haza, mert itt-ott voltál, azt már úgy nehezebb...

2020. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!