Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szerettek már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerettek már bele egyetemi tanárba? Hogy alakult?

Figyelt kérdés

Miért szeretettek bele?


Lassan egy éve nem tanít, de nem tudom elfelejteni, mindig eszembe jut. Szívesen beszélgeténk olyanokkal, akik voltak hasonló helyzetben.



2020. febr. 23. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Dög uncsik.
2020. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Gimis tanárba szerettem bele, de nem lett semmi, mert nem mertem jelezni neki. Meg amúgy is volt nője.
2020. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piroska és a farkas ***** válasza:
38%
Gimisbe, ő is belém, ezért iskolàt vàltott. 1,5 évig tartott. Miért nem jelzed/ mondod neki, h szívesen beszélgetnél vele?
2020. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen és pont úgy vagyok vele, mint te. Engem még az első félévemben tanított, azóta nem volt vele órám és nem is lesz. Amúgy nagyon érdekes, mert külsőre nem feltétlenül az esetem. Egy jóképű férfi, jól néz ki, szóval nem arról van szó, hogy ne lenne jó megjelenésű, de valahogyan külsőre nem fogott meg. Viszont a hangja és a személyisége (már amennyire sikerült ebbe belelátnom) az nagyon. Csomószor ő is odajött hozzám beszélgetni, ha találkoztunk vagy órák után váltottunk pár szót, mindig mosolygott, nagyon barátságos és közvetlen volt, segítőkész stb., és nem csak úgy "tanári" szinten. Mármint nem csak az érdekelte, hogy mi van a tárgyal stb., hanem érdekelte, hogy hogy vagyok, mi van velem, mi történt velem mostanában, mit csináltam a hétvégén stb., szóval teljesen hétköznapi dolgokról is beszélgettünk. Többször volt olyan, hogy rajta is azt éreztem, hogy szimpatikus vagyok neki, mert rám tényleg mindig mosolygott, beszélgetett velem, tudta a nevem, "véletlenül" mindig nekem kellett menni hozzá az irodájához pl. a beadandókért, "véletlenül" mindig az én dolgozatom tűnt el és mehetettem érdeklődni stb. Aztán nem alakult sehogyan sem, csak néha-néha látom az egyetem folyosóján és olyankor is bámulom :D Viszont ő már inkább közömbös vagy talán picit mogorva is velem sajnos, nem tudom miért...Az egyik kedvenc tanárom azóta is, de most nem tudom mi lelte.
2020. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Még első félévben figyeltem fel rá, bár akkor engem nem tanított, csak zh alatt láttam felügyelni. Aztán mindig igyekeztem hozzá felvenni tárgyat. Objektíven nézve abszolút nem jóképű férfi, de engem valami megfogott benne. Elég csendes, de nagyon segítőkész és aranyos amúgy, még anno beajánlott egy másik tanárnak, mert mondtam, hogy szeretnék órát tartani, és akkoriban mindig érdeklődött, hogy sikerült-e elintéznem. Viszont azóta meg csak akkor beszélünk, ha valamivel kapcsolatban tanácsot kérek tőle. Magától nem is hoz fel soha semmi témát, mindig nekem kell kérdeznem tőle, de olyankor szívesen segít. Rákérdeztem, hogy nem zavarom-e ezzel, de azt mondta hogy nyugodtan forduljak hozzá bármikor. Lehet nem esik le neki, hogy érdeklődök iránta, pedig szörnyen zavarba tudok jönni előtte. :D Pedig szerintem szimpatikus lehetek neki, mert gyakran mosolyog, miközben beszélünk, minden hülyeségemen nevet, és kicsit mintha zavarban is lenne ő is. Nem tudom még hogy mi lesz ezzel, de tavasszal végzek, szóval túl sok idő már nincs addig. Csak attól félek, hogyha nem lépek semmit, akkor sokáig bánni fogom.
2020. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem csak matuzsálemi profjaim meg ijesztő gyakorlatvezetőim vannak
2020. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Az eszébe estem bele. Bejártam minden létező előadására. Vizsga után egy konferencia után megvártam, és ittunk egy pohár bort. Politikáról vitáztunk. Megkérdeztem, van-e valakije, azt mondta, magányos. A buszmegállóban megcsókolt. Aztán csak két hónap múlva hívott fel. Bevallotta, hogy nős, aztán többet nem kerestük egymást. Sokáig fájt a dolog. Életem első csókja volt vele.
2020. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Igen, és összejöttünk. Három éve vagyunk együtt.
2020. febr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!