Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhinnéd, hogy nem szeretett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnéd, hogy nem szeretett, miközben a viselkedése az ellenkezőjét mutatta?

Figyelt kérdés

Kicsit meglepett, amikor azt mondta, hogy nem szeret.

Ha nem ezek a szeretet jelei, akkor mik?!


(Lehet, hogy kicsit hosszú lesz, de szerintem a részletekben rejlik ennek a lényege.)


- Esti rituálé:

Ugyan nem összebújva aludtunk, mert mindketten forgolódósak vagyunk, de elalvás előtt mindig összebújtunk kicsit. Közben át-át fordultunk a másik oldalunkra, mindketten voltunk "kis kiflik és nagy kiflik" is, közben még beszélgettünk is. Amikor én öleltem, mindig kérte, hogy simogassam (nem mintha magamtól nem tettem volna). Ha már szétváltunk, de valamiért mégsem bírt elaludni, és újra hozzám akart bújni, kikérte magának, ha már olyan testhelyzetben feküdtem, hogy abban nem tudott átölelni.


- Hajnalban többször félálomban, önkéntelenül is hozzám bújt, és úgy aludtunk tovább.


- Én a kanapén olvastam, ő tévézett fejét az ölébe hajtva, és elaludt, miközben simogattam az arcát. Ha valamiért abbahagytam a simogatást, nyöszörgött, hogy folytassam.


- Felhívott napjában többször is, csak azért, hogy beszéljünk, akkor is, ha semmi extra mondanivalója nem volt.


- Ha nem töltöttük együtt az éjszakát, akkor sem feküdt le úgy, hogy ne beszéljünk előtte, és reggel is az első dolga volt felhívni, amikor felkelt.


- Helyet csinált a dolgaimnak a lakásában arra az esetre, ha több időt szeretnék ott tölteni. Bútort is vásárolt nekem ehhez, hogy biztosan elférjek.


.

.

.


Sok ilyen "apróság" van még, de nem folytatom. Én ezeket csak olyannal csinálom, aki fontos nekem, és szeretem. Egyiknél sem fogtam fegyvert a fejéhez, ez mind olyan szokás, amit őmaga alakított ki.



2020. febr. 23. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem hittem el, és azóta sem. De ő váltig állítja, hogy nem, miközben a viselkedése egy szerelmes bakfisé volt.
2020. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Sajnos vannak akik érzelmileg kihasználják a másikat. Vagy saját magukkal nincsenek tisztában, mit szeretnének. Aki hónapokig vagy évekig csalja a párját, azoknak kellene feltenni ilyen kérdést.Vajon ők mit éreznek.
2020. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Mi 7 éven keresztül minden nap csókkal, öleléssel keltünk, feküdtünk, összebújva aludtunk, mégis válás lett a vége. Az utolsó együtt töltött éjszakán is csókolóztunk, ő húzott magához és csókolt meg, másnap mégis elköltözött. Van ilyen,még ha azt gondolnánk s, hogy nincs. De van. Az érzéseket, közte a szerelmet nagyon nehéz objektíven nézni. Amikor szerelmes valaki, az olyan érzésekkel párosul, amelyet tudósok sem tudnak megmagyarázni, megfejteni
2020. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Első: Teljesen átérzem. Én azt látom a saját esetemben, hogy valami más baja van, megijedt. Azt is tudom, hogy mitől. Csak ahelyett, hogy ezt megbeszélnénk, azt hajtogatja, hogy nem szeret, mert úgy gondolja, hogy ez egy olyan indok, amit nem lehet megkérdőjelezni.


Második: Tudom, hogy nem pont így értetted, de még az is jobban esett volna, ha az az indok, hogy van valakije. Akkor legalább tudnám, hogy hányadán is állunk.

2020. febr. 23. 19:51
 5/17 A kérdező kommentje:

Harmadik: Mi nem voltunk együtt évekig, de már nem is csak egy-két hónapja.

Megfelelő tempóban haladt minden, ameddig valaki ránk, de főleg rá nem akart kényszeríteni valami olyat, amit ő nem akart. És ahelyett, hogy ezt mi egymással megbeszéltük volna, hiszen mi számítunk, inkább szakított a fenti indokkal. Mire össze tudtam rakni a képet, már eltelt egy csomó idő. Szeretnék vele beszélni róla, de szerinte, már nincs miről.

2020. febr. 23. 19:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos kényelmes volt, hogy ott voltál, nem biztos, hogy ez szerelem volt. Vannak, akiknek érdek.
2020. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
A fiú nem tárta ki teljesen a lelkét előtted. Valamit még titkol, illetve, ha őszintén viselkedett úgy, ahogyan leírtad, akkor igenis szeretett. Hogy mi okozta a pálfordulást nála, azt ő tudja, de más oldalról nézve az előbb általam írtakat, nem igen szerethetett, ha ilyen egyszerűen hátat fordított.
2020. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Sokan "tiszta szívből,őszintén" képesek hazudni. Csak én úgy gondolom, nem a másiknak hazudnak, hanem saját maguknak. Ülj le vele egy igazi,komoly beszélgetésre, ahol minden apró fájó problémát fel kell hoznotok. A jó kommunikációnak egy párkapcsolatban hatalmas jelentősége van. Ha együtt nem sikerül, talán párterápia is szóba jöhet, ahol egy független szakértő akár a gyökerekig is vissza tudja vezetni a problémákat. Én is próbálkoztam ugyan ilyen megoldással,de az már későn volt. Nektek talán még van esély rendbetenni a kapcsolatot. Ha őszinték lesztek egymáshoz, lehet jövőtök együtt, de ha már az első konfliktust nem tudjátok kezelni, később komolyabbak fognak jönni, amiket még nehezebb lesz.
2020. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit itt felsoroltál, az mind kényelmes volt neki, azért volt. Tényleg nem kell ehhez szerelem.
2020. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én nyitott lennék a párterápiára is, de ő még velem sem nagyon akar beszélni, nem hogy egy idegennel... :( Leráz azzal, hogy nincs mit mondania, lépjek túl rajta.

Szinte éjjel-nappal dolgozik, így tudom le is köti magát, nem sok ideje maradhat rajtunk gondolkodni. Én is próbálom magam leterhelni, néha sikerül is, de annyi időm bármikor van, hogy sírásig gondolkodjam az elmúlt időn.


Nem vagyok benne biztos így, névtelenül sem, hogy le akarom-e írni a sztorink többi részét, vagyis hogy ki és hogyan akart beleszólni a dolgunkba, de azért még gondolkodom rajta. Ahogy elmeséltem az ismerősöknek, ők is úgy látják, ahogy én. Ő bezzeg ragaszkodik a nem vagyok szerelmes dumához. :(

2020. febr. 23. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!