Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés mikor megtalálod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés mikor megtalálod a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés
Nincs nagyjából semmiféle háttere a kérdésnek leginkább csak szeretnék olyan történeteket olvasni, hogy ki hogyan jött rá, hogy a párja az igazi. Honnan tudtátok, hogy ő az, akivel "lennetek kell"?

2020. febr. 24. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hogy tényleg ő-e az igazi, csak akkor derül ki, mikor egyikünk meghal.
2020. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Félelmetes volt. Majdnem olyan volt, mintha az összes többi nő férfivé változott volna. Szóval nem csak képletesen nem érdekelt más nő, hanem szó szerint nem. Csak egy baj van ezzel. A feleségem sajnos meghalt, de de a "férfivé" változott többi nő nem változott vissza nővé. Magyarul továbbra sem érdekel senki más, és ez így van 12 éve. Hülye volnék? Nem, hanem nekem tényleg Ő volt az Igazi, és az Egyetlen.
2020. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A nagy Őt nemcsak megtalálni megtartani is tudni kell. Mert a karizmatikus,jól kinéző, tehetséges, okos férfit a többi nő is észreveszi.

Engem folyamatosan bántottak amikor egy ilyen férfi belépett az életembe. Tanfolyamon ismertem meg ahol mindenki kedvence volt. Ő választott engem. Sokat voltam az albérletében. Egy hónap után tudtam meg, hogy egy közelben lakó anyuka miért olyan borzasztóan ellenséges velem. Mert egy darabig vele kavart. Aztán jöttek a hátba támadások, hogy én egy időben több pasival is meg cigány fiúval is voltam. Egyik sem volt igaz.Ha mentünk pl. Mc. Dolandba mindig láttam lányokon azt a bizonyos ellenséges nézést.

Az lett a vége, hogy kiment külföldre. Bár kitartott mellettem, azért sok volt a rólam rá zúdított rágalom hadjárat.

Nekem Ő lett volna a nagy Ő! Később férjhez mentem, gyerekeim vannak. Szóval minden rendben.

2020. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Anyámmal 20 év házasság után cseszett ki apám. Pedig ha valakik, ők sosem tettették előttem, hogy minden szuper, de álmomban sem gondoltam volna, hogy képesek ilyesmire egymással szemben.


Nem lehet kiszűrni az igazit, mert nincs igazi. Olyan van, hogy előbb haltok meg, minthogy valamelyikőtök (vagy mindketten) ne szeresse és tisztelje a másikat és ne akarjon vele együtt lenni.

2020. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom
2020. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak akkor tudod ha már leéltetek együtt több évet. Lehet ilyen jajj de sorsszerű megérzésekre hallgatni csak nem sok értelme van. Az, hogy valaki az "igazi" számodra tulajdonképpen azt jelenti, hogy nagyon nagyon hasonló értékrendetek van és szinte tökéletesen illetek egymáshoz. Ez csak akkor fog kiderülni igazán ha már éltetek együtt pár évet és még mindig teljesen tökéletes minden, nincs veszekedés, nincsen semmi komoly probléma.
2020. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Milyen érzés?? Már az első csóknál érzed,hogy vele másabb,jobb mint az átlag. Hülyén hangzik,de már a természetes illata (nincs befújva semmivel)is megbolondít,és érzed,hogy mellette máshogy jobban érzed magad. Fél szavakkal is megértitek egymást. Szó szerint a lelketek beszélget egymással. Volt ilyen nőm.......azóta már ott tartok hogy ha rágondolok is bele bírnák verni a fejébe. Iszonyú kétszìnű,rosszindulatú,lázító,tolvaj a csaj.. tehát én inkább azt mondanám,hogy valakivel nagyon egy húron pendültök max,de ez a nagy ő mizéria max a tévében létezik valamelyik beazil szappanoperában.........
2020. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
* Brazil*
2020. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Az elején volt egy megérzésem vele kapcsolatban, hogy ő màs lesz, mint a koràbbiak, de azt, hogy valóban ő az igazi, csak akkor éreztem ténylegesen, amikor jobban megismertem. Ahogy telt az idő fejlődött, mélyült a kapcsolatunk, egyre jobban és jobban megismertük egymàst , szerelmesek lettünk, és egyértelművé vàlt, hogy összetartozunk. Nagyon egy hullàmhosszon vagyunk, passzolunk egymàshoz minden téren. Annyira, amennyire màsokkal koràbban soha. 2,5 hónap utàn megkérte a kezem, màsfél év utàn összehàzasodtunk.:) 10 éve vagyunk együtt.:) 34/N, 31/F
2020. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Jó, szuper, de rövid érzés, mert egy idő után a másik már megszokottá válik.
2020. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!