Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác az egyetemen aki tetszik. Kb. három hete megcsókolt egy buliban, és azota voltak ilyen apró jelek, mint pl. : elpirult amikor először találkoztunk a buli után, átkarolt, kereste a szemkontaktust velem ha olyan témáról volt szó stb. Nagyon központi személyiségnek számiít az egyetem életében és sok mindenkivel jóban van. Vajon lehet esélyem nála vagy csak ilyen alapból?

2020. febr. 24. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen alapból, mindenkit megcsókol.
2020. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze egy tul nepszeru es nagyon kozvetlen fiunak is megtetszhetsz es akarhat toled valamit. De nehez kisakkozni.

En jartam igy regen, es nem vettem eszre. A tobbiek szoltak, hogy nagyon nez engem, a termunk elott setalgat, benez. Nem volt semmi. De kozben csajozott is, szetszedtek es baratnoje is volt.

A jo pasik tenyleg nem lepnek, mig nem biztosak. Felenkek szoktak ejtoernyougraskent odajonni.

Ha nincs alkalom, attol tartok, csak nagypofaval, vastag borrel lehet megtudni, mi a helyzet.

2020. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze nem akar dugni
2020. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szexre mindenképpen, ha meg komolyat akar, tudja, hol keressen. Nyilván nem kell futni utána, de azért keresheted a társaságát, csak hogy megkönnyítsd a dolgokat.
2020. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem az a fajta srác, aki minden buliban más lánnyal csinálná ezt, ezért reméltem, hátha ez jelent valamit és csak fél megtenni a következő lépést.
2020. febr. 24. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete nem csinál semmit, nem.
2020. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne ?
2020. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!