Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nem lelketlen dolog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem lelketlen dolog egy kissé? (Lent)

Figyelt kérdés

Még mindig kicsit össze vagyok zavarodva. Szóval, amennyire tudom, elmondom. Adott egy csaj aki nagyon szép, szexi, és a helyzet az, hogy rendkívül kedves, aranyos. Van egy pasija, aki nagyon izmos, gyúrógép, jóképű, isteni hajjal, stb. Eddig álompárnak tűnik.


De a pasija, megcsalta őt. Rendszeresen. Ki tudja hányszor és kivel. Van egy másik pár, a barátaik. Jó pasi, jó csaj szintén. Ez a csaj és a másik pasi kavartak. Na meg egy harmadik aki ugyan nem nyomult az elején említett csajra, de érdeklődik iránta, állítólag a csaj is kedveli a maga módján. Ez a csávó sokkal érettebbnek tűnt, komolyabb, de vicces, aranyos, elegáns, nagyon vékony, stb. Nem lényeg.


Nem rég ez a harmadik valahogy tudta, hogy a két kavaró éppen együtt van, valszeg éppen az ágyban, és hogy hol vannak. Valahogy (nem tudom hogy) a megcsalt barátnő tudtára hozta. Ekkor már a másik csaj pasija is tudott a dologról. És valahogy a tudtára hozták, hol találja őket. És amennyire a sztorit ismerem ez a szingli pasi amikor "eldöntötte", hogy köp és bemártotta őket azt mondta: "Helyes! Akkor "X" (a megcsalt csaj) lepje csak meg őket... Vagy legalább izzassza meg őket egy kicsit!"


A lány elkapta őket, veszekedés, hiszti, szakítás. Ennyi. Nem tudom mennyire érthető a sztori, de az a lényeg, hogy úgy érzem mintha egy pszichopatáról lenne szó. Mostmár gondolom, egész nyugodtan nyomulhat a csajra, meg is vigasztalhatja... Nem helyeslem, hogy félred*gott a pasi, meg ilyesmi, de... Miért kell feldúlni más életét vagy kapcsolatát? Ki az a lelketlen gyökér aki ilyet tesz?



2020. febr. 24. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem lelketlen. Oké, önző célok vezérelték, de akkor is, összességében jobb a megcsalt csajnak, hogy megtudta az igazat
2020. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Elöször is nézz utána, mit jelent a pszichopata szó, mert láthatólag fogalmad sincs róla.

Másodszor nem az a hibás, aki a megcsalást elmondja a megcsalt valakinek, hanem aki megcsalja a párját.

Harmadszor a lánynak tökéletesen igaza van, ha kidobja az illetöt, aki ennyire szemét, az nem érdemel mást.

2020. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Már miért lenne pszichopata?

Én például szeretnem tudni, ha megcsalnak, hogy kudobhassam az illetőt.

És nem, nem O dúlta fel a kapcsolatot, hanem a megcsalo fel.

2020. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek, a pasi tette be a kaput, talán nem kellett volna félrekefélni. No de ez egy dolog, és más a tudtára hozni a lánynak. Joga van tudni, de ezzel valamiféle fájdalmat okozni neki... Csak azért, hogy "kapja csak el őket", aztán gondolom nyomulhasson rá, meg a másik csaj pasija, csak hogy lásson egy kis cirkuszt, ez abszurd nekem. Idővel úgyis kiderült volna.
2020. febr. 25. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelek. Undorítóan őnző, számító pasi.
2020. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul amennyire tudom, most ez a srác és a csaj akit felszarvaztak randiznak, vagy ilyesmi... Vagy csak éppen kezdenek randizni, a csaj eléggé befordult. De akkor is!
2020. márc. 12. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a megcsaló akkor megerdemelted és inkabb te vagy a pszichopata hamár elohoztas a dolgot. Kepelen van magadba nézni ez elég nagy jel a pszichopátiára. Még te állsz az erdő felé. Abszolút megerdemelte a srác, ö a szamító önző, mindenkivel igy kellene bánni aki csak ugy felrekefel pedig van egy jó nője akivel sexelhetne
febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!