Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy hibát követnék el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hibát követnék el?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy 35 éves férfibe és ő is belém nagyon, már 3hónapja találkozhatunk de nem feküdtünk még le, én 20vagyok,ő 11 éve párkapcsolatban él, de nem házasok tisztességes a barátnője meg minden de ha azt mondanám hogy felvállalom a kapcsolatunket, elhagyná értem a barátnőjét mert mióta meglátott engem nem szereti annyira, nem vonzódik hozzá, nekem nincs barátom.. Nyomjam el au érzelmeimet es inkább ne ronditsak bele az életükbe vagy szerintetek mit csináljak? Nagyon szerelmes vagyok belé!
2020. febr. 27. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerelmes biztos nem vagy, maximum erős vonzalmat érzel felé. Amennyiben szerelmes lennél látnád a pozitív és negatív tulajdonságait is, most csak a pozitívakat látod, tehát csak vonzódsz.
2020. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, naiv és fogalmad sincs a férfiakról. Pont egy ekkora po.fára esésre van szükséged, hogy megtanuld: ha az eszed és a szíved közt kell választani, mindig hallgass az eszedre! Nem véletlenül vannak kétségeid.
2020. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"1" üzenem

Akinél leszáll a rózsaszín köd, az nem lát semmit, ott észérvek nem számítanak!!!!

Ami a kérdezőt illeti....15 év korkülönbség nem kevés, ritkán működnek jól ezek a kapcsolatok, mert már életstádiumba vagytok. Ha a pasi tényleg szeret téged, akkor az az egyenes viselkedés részéről, hogy elbúcsúzik az élettársától és kipróbálja magát veled. Ha úgy akar kapcsolatot veled, hogy majd később szakít a párjával akkor nem egyenes, az is lehet hogy szeretőnek akar, csak nem mondja meg őszintén.

A helyedben nem adnám be a derekamat addig, amíg nem bizonyítja be hogy komolyan gondolja.Persze nem 1 vagy 2 hétre gondolok, de 2-3 hónap alatt el tudja rendezni a dolgait úgy, hogy ne legyen belőle sértődés.

Egy férfinél mindig azt nézzed mit valósít meg abból amit önszántából megígér, ha neked kell választás elé állítanod, noszogatnod, akkor már régen rossz!!!

41F

2020. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Elhagyná érted a barátnőjét." Akkor miért nem tette meg??? 3 hónapja találkozgattok és még mindig nem tette meg. Miért nem szakított vele, ha őt már nem szereti, ha nem vonzódik hozzá? Nem kell ezzel hónapokat várni.


Dehogy fog szakítani. Átveri őt is meg téged is.

2020. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"de ha azt mondanám hogy felvállalom a kapcsolatunket, elhagyná értem a barátnőjét mert mióta meglátott engem nem szereti annyira, nem vonzódik hozzá" Már el is kezdődött a beetetés a pasi részéről :D, ne legyél már ennyire buta, ez mese habbal, hogy minél előbb lecsússzon a bugyid. Gondolod, hogy majd egy fiatal hiszékeny libuskáért dobja a 11 éves kapcsolatát?
2020. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En miattam nem hagyta még el mert nem vagyok biztos magamban hogy fel akarom e vállalni, félek a korkülönbség miatti piszkalodastol, hogy nem fogadna el a családja stb.. Mert az élettársat nagyon szereti mindenki a családjábol
2020. febr. 27. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem az ilyeneknél, hogy ha látod, hogy az első jobb lehetőségnél simán dobná a barátnőjét, akit ugye elméletileg szeret, akkor miért gondolod, hogy veled más lesz? Tényleg jó lenne úgy élni, hogy folyton azon stresszelsz, téged mikor fog lecserélni?
2020. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Több lukra játszik. Nem fog szakítani, de rólad is lebűvöli a ruhát a dumájával. Fiatal vagy, új, míg a barátnője már nyilván unalmas kissé. De elhagyni nem fogja mert neki így kényelmes. Kötöttségek nélkül. Lehet, nem is te vagy az első szeretője, legalábbis ez a szöveg, hogy ha felvállalod a kapcsolatot elhagyja a barátnőjét érted, nekem nagyon gyanús.
2020. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Nyuszikám, te már most szerető vagy, mert ez nem ott kezdődik, hogy beleülsz a farkába, hanem ott, hogy tudod, hogy 11 éve kapcsolat a van, és ennek ellenére találkozhatsz vele, miközben várod, hogy érted elhagyja.

Teljes joggal fog az egész családja arcul köpni, mert pontosan tudod, hogy mibe másztál bele. Remélem, legalább gyerek nincs...


Az egy kamu duma, hogy elhagyja érted. És hol lakni? Nálad, a gyerekszobàban? Anyu, apu, ő itt Béla, a Manci élettársa, mától nálunk fog lakni! Jajj de szép lesz!

Hát tudod, a felnőtteknél a szakítás nem csak annyi, hogy odabököd, hogy vége, és mindenki hazamegy duzzogni. Közös vagyon, közös otthon (Közös gyerek?)


Azt el ne hidd, hogy olyan csajért bárkit elhagy, akivel nem volt szex. Előbb kér egy kis kóstolót. Aztán azon kapod magad, hogy engeded neki se.ggből szájba, mert beígérte, hogy akkor elhagyja a nőjét, te meg már belezúgtál, mint állat.


Nagy bölcsesség, egy életre jegyezd meg! Egy férfi bármit képes hazudni, hogy a bugyidba bejusson. Az az arca hamis, ne hidd el! Ha kíváncsi vagy rá, hogy milyen ember, nézd meg, hogy bánik a párjával! Hazudik, megcsalja, átveri, és innentől csak kihasználás a közös életük, mert neki így kényelmes. Miért? Mert látott egy jobb nőt. Ugye, nálad jobb nő nincs a megyében, mert ha összefutnak, ott baj lesz...


De persze mindegy, hogy mit írunk, fejjel mész a falnak, mert 20 évesen a foglalt a fas.z jobban ízlik, ettől érzed magad jó nőnek.

2020. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak hazudik neked meg a párjának is. Gyerekük van?
2020. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!