Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan vészelnétek át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vészelnétek át a távkapcsolat nehézségeit?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz nélküle, már 2 hónapja nem találkoztunk. Egyre nehezebben bírom a dolgokat. Ti mit javasolnátok hogy könnyebb legyen elviselni a távolságot?

2020. febr. 29. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Sehogy, mivel ez nem kapcsolat, csak egy szánalmas cirkusz
2020. febr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Hát legalább hétvégente találkozhatnátok, hogy egyáltalán kapcsolatnak lehessen ezt nevezni.
2020. febr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pasizz be!
2020. febr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Én kerestem olyat, aki itt van.
2020. febr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Távkapcsolat nem kapcsolat. Ha 15 kilométerre laktok egymástól de csak kéthavonta találkoztok az se. A távkapcsolatot nem csak maga a fizikai távolság definiálja szerintem. Hanem az, hogy mint ahogy egyes is írta, megy a szerencsétlenkedés és az valóban, fizikai térben együtt töltött idő konvergál a nullához.
2020. febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
A franc se kínlódna enny ideig. Elpocsékolt idő minden egyes nap, amikor nem lehetsz együtt vele.
2020. febr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, mert ha tökéletes az összhang köztetek akkor nem szabad csak úgy eldobni..viszont ha nincs meg valamelyik félben a mihamarabbi összeköltözés szándéka, akkor hagyni kell az egészet.
2020. febr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Kedves "eznemkapcsolatcsakcirkusz" válaszoló. Próbáltad? Tudod milyen, vagy csak a fotelből vagy okos?

Kedves kérdező! Négy és fél évig éltem ilyen jellegű kapcsolatban. Tény, hogy nem mindenkinek való. Az is tény, hogy óriási türelem kell hozzá, de azért kivitelezhető. Először is, fontos, hogy aki belevág ilyen jellegű kapcsolatba, az 1000%-ban komolyan gondolja. Ezt nem lehet arra építeni, hogy majd lesz ahogy lesz, meglátjuk. Ezt komolyan kell venni az első naptól, mert ha nem így tesztek, nem fog működni. A másik, hogy ez nem tartható fenn örökké, tehát datálni kell egy körülbelüli időpontot, amikortól már nem távkapcsolat lesz. Ha nagy a távolság akkor rengeteg energiát, időt és pénzt emészt el. A mi esetünkben ez először három havi, majd egy havi, végül három heti találkozókban nyilvánult ez meg, és országok közötti ingázásban, tehát kisebb vagyonok mentek el a repülőjegyekre. Napközben írtunk pár sort, vagy küldtünk valami vicceset. Például ha tudtam, hogy azt a dolgot amit épp eszek, ő is nagyon szereti, direkt lefotóztam és elküldtem neki. Este videochateltünk és "közösen főztünk, vacsoráztunk". Ez nyilván azt jelentette, hogy ő is és én is a saját konyhánkban főztük a saját vacsoránkat, majd megettük úgy hogy a kamera végig be volt kapcsolva és közben beszélgettünk. Akkoriban nagyon sokat beszélgettünk, többet mint mióta együtt élünk. Bevontuk egymást minden hétköznapi történésbe. Pl kirándulásról küldtünk képet, videót. Egyszerű napi dolgokról szintén, például miközben házimunkát végeztünk, utaztunk, tévéztünk, videohívásban voltunk. A fizikai kontaktus nyilván hiányzott, de annyira nem éreztük vészesnek hála a modern technikának, bármikor láthattuk egymást. Nekünk, ahogy írtam ez négy és fél évig működött, de eleve így kezdtünk bele, tehát tudtuk, mit vállalunk, ennek ellenére döntöttünk úgy hogy megpróbáljuk. Rengeteg idő, energia, pénz és utazás árán, de ma már együtt élünk és házasok vagyunk.

2020. febr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Külföldre ment (és nem a szomszédba) a párom dolgozni.

Mi 3 hónapig bírtuk külön, aztán hazajött végleg, mert nagyon szenvedtünk.

Azóta már sok-sok éve házasságba élünk. :)

2020. febr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "csakafotelbólvagyokos?" válaszoló.


Igen, próbáltam. Egyszer 127 kilométer, egyszer pedig 2170 kilométer különbséggel (utóbbi külföldi volt, ha nem esett volna le). Szóval szerintem van elég tapasztalatom benne, hogy megítéljem ezt, és bizton állíthassam hogy távkapcsolat soha többet. Francnak kell itt beszólni és egyből okoskodni, miközben azt sem tudod hogy a másik min ment át, csak feltételezéseket gyártasz másokról, mert szerinted te annyira okos és élet tapasztalt vagy.


Mindegy is, az nem kapcsolat, ami csak üzenetekből meg videochatekből áll. A te példád sem fogja megváltoztatni a véleményem, mert ez kb 100000-ből 1 példa, ahol kivételesen éppenséggel jól jöttetek ki belőle.

2020. febr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!