Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Ti elvárjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti elvárjátok, hogy egy pasi fusson utánatok, vagy sem? Vannak elvárásaitok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Még szép hogy fusson utánam
2020. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
El. Aki nem "harcol" értem úgymond, annak nem vagyok fontos, ilyen egyszerű.
2020. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Persze, valahol élvezik a vadászatot, na meg a sikert a hosszú vadászat után.
2020. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit takar a fusson utánam. Ha elfutok jobb ha nem fut mert onnantól üldözés. Én jobb szeretem ha udvarolnak nekem de ez mindkét oldalról aktív folyamat. Ha valakivel passzív vagy elutasító vagyok az nem azért van mert kéretem magam hanem mert nem érdekel az illető.

Ha a fut utánam azt jelenti hogy keresi a társaságom közös időt szeretne tölteni akkor ez a minimum. Ha azt hogy a nem után is nyomul akkor nincs rá szükségem.

2020. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Igen, elvárják és sajnos cserébe nem igazán mutatnak érdeklődést.
2020. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

"El. Aki nem "harcol" értem úgymond, annak nem vagyok fontos, ilyen egyszerű."


Nah ezért nem mozdítom meg 1ért se a kezem, ha jön jön ha nem nem. Ha nem jön, akkor nem kell fullos új házban laknia, 20éve rendszeresen sportolt testet tapogatnia és kiszámítható jövőképpel rendelkező férfivel lennie. Jó neki az átlag József is, akarom mondani az nem lesz jó, de hát már lassan a Józsi se fut az ilyenek után. Minek? Tesz vmi extrát az életemhez? Nem nagyon, tehát én adok az meg élvezi. Mi vagyok én jótétlélek idióta "én én én én mert nekem jár" feministáknak? Kihagyom, fusson ezek után akinek 2 anyja van...

2020. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Én amit elvárok egy pasitól, hogy tiszteljen, legyen őszinte, kedves, megértő, intelligensen és tisztelettudóan tudjon velem beszélni, és EQ intelligenciával tudja kezelni a nehézségeket, legyen tapintatos és most több nem jut eszembe, és ne hazugságokkal akarjon etetni, de természetesen csak akkor, ha 100%-osan bejön. De mielőtt valaki jelezné én is ugyanezt elvárnám magamtól az irányába. De, hogy fusson utánam?! Nem, maximum a sport pályán örülnék neki, hogy fusson utánam, hogy így motiváljon, hogy nekem is megy a futás, mert csak a gyaloglás megy. Bár már régen gyalogoltam körbe-körbe a sportpályán. De futni utánam attól még lehet, meg is előzhet. :D :)
2020. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Ja amúgy is! Szóval a tisztelet más emberektől és vica verza szintúgy alap! Csak javítva, de itt inkább a párkapcsolatról van szó, ezért írtam így.

Előző vagyok! :)

2020. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6-os válaszolónak.

És ha akiért harcolni kell ugyanolyan fullos nő, okos, egyetemet végzett és még pénze is van? Akkor se harcolsz érte? Hát akkor majd tudod megteszi más. Minden lány erre vágyik, hogy fusson utána egy kicsit a srác, mert ezzel csak azt bizonyítja, hogy neki is mindennél fontosabb a lány.

2020. márc. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9es, akkor se futok. Mondtam, fusson a hazugok után akkor más. Meghagyom a válás, a zsarolás velejáróját más hapsinak.

"Minden lány erre vágyik, hogy fusson utána egy kicsit a srác, mert ezzel csak azt bizonyítja, hogy neki is mindennél fontosabb a lány."


Elhiszem, hogy mind1ik arra vágyik hogy ki legyen nyalva a segge ingyen bérmentve, amíg ő keresi a mégjobbat. Fogyasztói társadalomban éltek, a társ is csak 1 élvezeti cikk számotokra. Nincs itt miről beszélni. Szépet 20ért kapsz, okosat nem (mert csak annak hiszik magukat, és nincs rosszabb 1 olyan embernél aki azt hiszi okos de közbe buta). Szóval ész érvet nem tudsz felhozni miért tegyem én tűzbe a kezem akárkiért is, akinek csak 1 élvezeti cikk leszel? Kihagyom.

2020. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!