Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki? 21/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? 21/F

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire lesz hosszú a sztori, mert még nem írtam kérdést és lehet csak én bonyolítottam túl a dolgot, de tisztelet, ha elolvasod. Van egy lány az egyetemen, akivel egy szakra járunk és egy éve azt vettem észre, hogy nagyon tetszik, de tudtam, hogy van barátja, emiatt nem is foglalkoztam vele. Nem is igazán beszélgettünk emelett, mert a szakon kialakult egyfajta klikkesedés. A vizsgaidőszakban azonban ugyanakkor mentünk vizsgázni és váltottunl egy pár szót, hogy mennyire izuglunk a tanártól, plusz, hogy mennyire kell tudni az anyagot. Ez kb. 5 mondatban kifulladt, mert megjött egyik gólyahéten megismert barátja, így "az" elvonta tőlem, de ekkor az én barátom is megjött. Levizsgáztunk és éppen szálltam fel a vonatra, amikor rám írt a lány, hogy hogy ment a vizsga. Egy kicsit beszélgettünk, de semmi különösebb nem volt. A következő félévben viszont egy bunkó tanár nem adta meg az aláírást a tárgyból és emiatt nem mehettem vizsgázni. A lány ezt nem tudta, de aznap megkérdezte, hogy hogy ment a Zh. Tudom tudom, már most hosszú a történet, de azért akartam ilyen részletesre, mert egy olyan lányról van szó, akivel kb. 15-20 mondatot beszélhettem 2 év alatt. És most elértünk a jelenbe, amikor is ugyanahhoz a tanárhoz vettük fel a gyakorlatot és egymással szemben ülünk. Észrevettem, hogy minden órán rám néz és szemez velem már vagy 5-10 perce. Gondoltam biztos elmbambult, mert tényleg baromira unalmas az a tárgy. Gondoltam adok egy próbát és egy "sármos" szemöldök felhúzással reagálom le (értsd: kétszer felhúzod gyorsan egy enyhe mosollyal) és erre egyből reagált. Ez szinte minden órán előfordul. Ekkor már azt hiszem nem volt barátja. Vettem a bátorságot és a büfében is odamentem hozzá, valamint a barátaihoz és kérdeztem, hogy nem baj, ha csatlakozok a beszélgetéshez. Egyből szólt a lány, hogy gyere csak nyugodtan és a beszélgetés alatt végig engem nézett. Nagyjából ennyi. Még pár kiegészítés, hogy bármi sz@r viccet mondok, akkor nevet. Múltkor volt egy buli, ahol mindketten ott voltunk, de ő már totál készen, de én nem. Gondoltam viszek magammal egy doboz ásványvizet, mert tudtam, hogy kelleni fog a barátaimnak az alkohol után. Erre pont belefuttottam a lányba, aki picit részegen, de megkért, hogy hadd igyon az vízből, de reméli nem vodka van benne, majd egyet kacsintot. Mondtam neki, hogy nem ne aggódjon. Beleivott és mondta, hogy ez tényleg víz. Mondtam neki, hogy gondoltam, hogy kiszáradtok, így hoztam vizet. Erre a lány, mintha valami Istent éltetne. "Istenem, te olyan okos vagy.". És ennyi volt. Még párszor beszélünk, dd általában ő ír rám, hogy hogy tanulok, meg hogy jók -e a tételek. Igen azthiszem ennyi, a kisebb beszélgetésekkel együtt :)

2020. márc. 5. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
De aranyoooooooooos. Kérdezd meg tőle, van-e kedve meginni valamikor egy kvt vagy valamit?
2020. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Itt csak egy kérdés van barátom: Miért nem teszed már be neki ember?!
2020. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Allor ezeket jelnek vehetem?
2020. márc. 5. 17:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Totál oda van érted a csaj, hívd már el randira vazze, nem veszíthetsz semmit, csak nyerhetsz szerintem.
2020. márc. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Remelem azóta már elhívtad!!!! Majd írd meg mi lett! ;)


Egyértlemű, hogy akar! téged! ;)


N

2020. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!Szerintem próbáld meg.Nincs mit vesztened.Különben mindig arra fogsz gondolni, hogy mi lett volna.

Gyerünk, szúrkolok.

2020. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű, ne legyél bekakkantva, ennél többet már csak akkor tudna tenni, ha Ő hívna el téged valahova...

Eléggé régóta tökölsz, ha most kiemelt a kérdés a kiírás óta.

Látod, már egy kicsit rá is csesztél, hiszen a vírus miatt nem igazán lehet kimoccani, ha nem lennél ilyen kis mimóza akkor már lehet együtt volnátok önkéntesen karanténban... 🙂

Legalább írj rá, vigyétek át skypera vagy messengeren ott is lehet hanggal, ne csaj írkálj, kizárólag te kösd le a figyelmét.

A legrosszabb az, ha halogatod és a végén méginkább rácseszel, meddig várjon?? Már barátja sincs, ne várd meg azt, hogy ismét legyen, ne kifogásokat keress, hanem lépj a tettek mezejére!

2020. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, de sorra olvassa az ember, hogy 20-22 éves egyetemisták érzelmileg, kapcsolatteremtésben olyan éretlenek, mint egy 12 éves.

Mitől lehet ez?! Nem tanultok meg a való életben kapcsolatot teremteni?!

"Ráírtok" egymásra, "üziket" küldtök. Aztán filmekből ellesett pózokkal opráltok.

Nagyon sajnálom ezt a korosztályt. Annyiféle technika segíti a tájékpzódást, tanulást, csak úgy nőnek fel, hogy a valóságos, egészséges életből maradnak ki.

Ennyi önmagában bizonytalan, kapcsolatot teremteni, a másik ember természetes, másodlagos jelzéseit értelmezni nem tudó fiatallal még nem találkoztam, mint pl. a gyakorikerdesek.hu-n.


A kényszerből bevezetett távoktatás talán megtanítja végre több nemzedéknek is, hogy alapvetően mire érdemes használni a netet. Nem fb-on posztolásra, hanem páros és társasági közös élményekre.


Már nem csak a természettől, egymástól, hanem önmagától is elszakad lassan az ember. Van egy valós személyisége, és egy, vagy több másik, amit fölfest a fb-ra és más oldalakra. A végén nem tudja, hogy melyik is az igazi, és elveszíti önmagát.

2020. márc. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha mar ott tartana a helyzet, hogy szemelyes talalkozas nem lehet, marmint a szukseghelyzet miatt, akkor uzenet, chat, szobafogsagban videohivas. Nem kell felned, a visszautasitas sem kinos, csak nagy kar lenne. Ennyi ido alatt o is tudja, bir-e teged.

Szurkolok.

2020. márc. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!