Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakítás után nem veszi le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után nem veszi le a közös képeket az mire utal? L

Figyelt kérdés

Én szakítottam a párommal már két hete de neki még mindig fenn vannak a közös képeink. Ilyesmi feliratokkal hogy szerelmem. Ez arra utalhat hogy még reménykedik hogy akarok tőle valamit?

Én letiltottam azonnal mindenhonnan miután szakítottam. Az egyik ismerősöm rákeresett és mutatta nekem hogy még mindig fenn vannak a közös képeink.



2020. márc. 5. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Arra utal, hogy jobb dolga is van, mint ezzel foglalkozni és mással nyomoztatni utána.
2020. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nagyobb esély van arra, hogy ciki, hogy "virított" a párjával, hogy mekkora a love, most meg kínos az elgondolás, hogy a francba, szégyenszemre meglátják az emberek, akiknek meg akart felelni, hogy nem olyan jó az élete... úgyhogy még odázza annak publikálását annak, hogy szétesett a mutatókapcsolat.
2020. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak nem foglalkozik ilyenekkel
2020. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Arra, hogy az exed nem nő, és nem akarja még a nyomát is eltörölni, hogy valaha volt köze hozzád, nem egy álszent, hisztigép, aki önigazolásul mindenféle sátánfajzatnak állítja be az exet.


De az is lehet, hogy látszat miatt, de a leírásból ennekvan kisebb esélye.

2020. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Arra, hogy nem fáj neki a szakítás, hogy úgy is túl tud rajtad lépni, hogy szem előtt vagy. Nem próbál meg úgy csinálni, mint ha sose léteztél volna, mint valami idióta, mert anélkül is le tudja zárni. Majd amikor lesz valakije, leszedi.
2020. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Arra utal, hogy te szakítás után is az ő adatlapját böngészed, lépj tovább!


Részéről meg annyi, hogy volt történelme. Semmi többet. Sokan nem veszik le az ilyen képeket.

2020. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Lehet hogy reménykedik, lehet hogy még kötődik, lehet hogy ő nem az a fajta aki mindent eltöröl a múltjából, mert az élete része voltál végülis. Minden attól függ hogyan váltatok el. De szerintem 2 hét után még nem feltétlenül elvárható a törlés. 1-2 év után már biztos nem lesz ott, főleg ha új párja lesz és egyáltalán foglalkozik ezzel.

Ebből is látszik mennyi szempont lehet mi miatt van még fenn.

;)

2020. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Semmire. Tudja, hogy figyeled, így idegesít.
2020. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Én se törölgettem. A profilképemet lecseréltem, hogy ne ketten vigyorogjunk rajta, de amúgy minek? Időpazarlás. Meg nekem ez fura, mintha azzal meg nem történtté tenném a múltat. :D Én nem akarom tagadni, hogy valaha xy volt a párom.
2020. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak mert az előző barátnőjével készült képeket is kitörölte.
2020. márc. 5. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!