Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlik ez az érzés valaha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik ez az érzés valaha? Miért szeretem még mindig holott van egy normális és szeretetre méltó párom?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy 9 hónapig jártam egy sráccal. Nagyon szerelmes voltam belé, de a kapcsolatunk 6. Hónapján munka miatt elköltözött. Úgy volt hogy csak 2 hónapos tréningre megy és itt fog munkát tálalni. Sajnos ott kapott munkát (8 óra kocsival tőlem) így szakítottunk.

Novemberben láttam utoljára de az nem olyan volt és mondtam hogy nekem nem működik a távkapcsolat.

Ekkor hivatalosan is vége lett.


Egy hónapja megismerkedtem egy férfivel nagyon kedvelem és rendkívül kedves értelmes. De a szívem az exemhez húz aminek semmi értelme mert nem fog visszakoltozni és nem is működne vele. Nagyon feluletes volt. Ez a férfi megbecsül és szeret. Eltudom vele képzelni ez életem.


Elmúlik ez az érzés az E xemmel kapcsolatban?


28 vagyok


2020. márc. 5. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek még elvarratlan szálak kozottetek.. vagy nem adtál magadnak elég időt a kapcsolat meggyaszolasara
2020. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondják persze, hogy kutyaharapást szőrével, de szerintem is elkapkodtad ezt a dolgot az új férfival. Nem léptél még túl az előzőn, és így jó eséllyel meg fogod őt bántani. Az érzés amúgy elmúlik idővel, ha felismered, és nem csak az eszeddel, hogy nagyon rövid ideig voltatok együtt ahhoz, hogy kellőképp megismerhesd, és valószínűleg idealizálod.
2020. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!