Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raafika kérdése:

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel hónapok óta jó viszonyt ápolunk. Adta a jeleket, viszont én nem léptem. Sok idő eltelt már azóta de még mindig jóban vagyunk. Azt hiszem szerelmes vagyok bele, de amikor valami hasonlot mondanék neki, vagy bokolni akarnék, egyszerűen nem jön a számra semmi, pedig mindig kigondolom előtte hogy na, most ezt fogom neki mondani. Munkahelyen szünetelni járunk egyébként, és mikor végeztünk a szünettel, és jövök visszafelé, mindig mondom a fejembe hogy hogy lehetek ekkora balf@x.El kéne mondjam neki?

2020. márc. 9. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
H balfsz vagy? Sztem látja
2020. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1.-nél a pont.


Majd szépen átrak a barátzónába, és elmegy dugni a pénzügyes kisfőnökkel.

2020. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nem segít skacok.
2020. márc. 9. 14:59
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Mit segítsek? Dugjam meg én?


HA, FÉRFI lennél, már rég elhívtad volna valahová, valami rendezvényre pl.

2020. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még ne mondj semmit.

Előbb meséld el, hogy legutóbb milyen értelmes helyen jártál, pl. múzeum, színház, kiállítás, kirándulás, stb.

Aztán kérdezd meg, hogy lenne-e kedve veled elmenni egy kiállításra, aztán egy cukrászdába, kávéra, sütire, bármire.

De akár a Vidámparkba is, vagy egyéb, mókás szórakoztató helyre.

De semmiképpen se hangos zenész, döbörgős romkocsmába vidd, ahol nem lehet normálisan beszélgetni. És ne feledd, hogy randin nem telefonálunk, nem böngésszük a fb-okot és nem sms-esezünk, hanem a partnerre figyelünk teljes személyiségübkkel.


Nos, akkor az is kiderülhet, hogy a munkahelyi arcán túl még milyen a személyisége.


Vágj bele. Ne görcsölj már, ember!

( Nő vagyok.)

2020. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dolgozol, tehát már nem vagy gyerek, de mégis azt hiszed, hogy szerelmet kéne vallani ilyen helyzetben? Dehogy!

Hívd el teázni, ismerd meg.

2020. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer csak kezdj neki és mondd el, de ne azt hogy szereted. Csak utalj rá hogy tetszik neked és lenne-e kedve elmenni veled valahova, stb.


Tudod ez a tetszel nekem de nem vagyok kétségbeesve miattad stílus kell nekik. :D

2020. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy már elhivtam. Igent mondott és mikor elerkezett a nap, lemondta egy kifogással. Ezt megcsinálta 2x is. De azóta is hív szünetre. De már leirtam neki hogy úgy is elmegyunk egyszer ugy éljek.Ja amúgy meg rajtam kívül még 2 csávó is fűzi xd
2020. márc. 9. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg mégegyszer elhíni.

Ne gondold ki előre, hogy mit fogsz mondani, mert ez nem egy színdarab.

Ismerkedjetek, kerüljetek közel egymáshoz és majd alakul.

De a talpadra kell álnod, hogy alakuljon bármi is!

2020. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne tedeld el!
2020. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!