Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy sràcba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sràcba aki foglalt. Van esèlyem?

Figyelt kérdés

Csak neten beszéltünk még, és telefonon.Sejti, hogy mit érzek, ő is így érez, számomra ő a tökéletes, a személyisège, a humora, minden egyből megfogott.Egyedül az aggaszt, hogy nem tudom hogy egyezik-e az értékrendünk kèpes-e monogámiára ès a hűségre mert nekem ez nagyon fontos.Soha nem lennék szerető, illetve nem viselném el, hogy másodrangú vagyok egy kapcsolatban,ezért nem megyek túl messzire csak flört.Letámadni sem szeretnèm, hogy na döntse el mi legyen, kényszerrel semmire sem megyek, azt szeretnèm hogy azért legyen velem,mert engem akar nem mást,és azért legyen hűsèges mert szeret.

Tud valaki siker sztorit?

25L



2020. márc. 20. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked fordított esetben hogy esne?
2020. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A csaj helyében?
2020. márc. 20. 11:30
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

> Szerelmes vagyok egy sràcba aki foglalt. Van esèlyem?

> egyezik-e az értékrendünk kèpes-e monogámiára ès a hűségre mert nekem ez nagyon fontos.


Na ja, tényleg k**vára fontos lehet neked a hűség.

2020. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

#1

Nem ez a kérdés szerintem.

Inkább az, hogy valóban egy olyan sráccal akar lenni aki képes bármikor elhagyni a barátnőjét egy másik lányért?

Én emiatt nem kezdek soha foglalt nőkkel, most hogy nem szép dolog az mellékes, de az hogy ha értem elhagyja a párját mi a garancia arra, hogy engem nem fog elhagyni egy másikért?

2020. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira fontos lenne számodra a monogámia és a hűség, akkor eleve nem foglalkoznál "foglalt" emberrel, mert aki ha veled kezdene a jelenlegi kapcsolata mellett máris egyértelműen leszarja ezt a két dolgot. Vagy automatikusan cserélje le őt, rád? Csak úgy? Miért is?
2020. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Gondolkozz már 2 percet, te idióta véglény, szerinted ha neki az értékrendjében szerepelne a hűség, akkor flörtölgetne meg írkálna veled? Hagyjuk már.

Hiába magyarázod, úgyis alá fogsz feküdni, aztán meg majd jössze ide vissza sírni, hogy átvertek. Akkor majd jusson eszedbe, hogy házhoz mentél poofonért és hogy megérdemelsz mindent.

2020. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem értek egyet az előttem szólókkal. Lehet hogy a pasi párkapcsolatban van, de az nem az igazi már és régóta el akarta hagyni már a csajt de valamiért nem merte. Jön a kérdező lány akivel olyat kezd el érezni ami miatt elhagyja a párját. Ettől függetlenül még lehet bízni a pasiban, higy most elhagyta a párját nem biztos hogy legközelebb is így tenne.
2020. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

"Lehet hogy a pasi párkapcsolatban van, de az nem az igazi már és régóta el akarta hagyni már a csajt de valamiért nem merte."

Ja, mert az, hogy valaki egy kapcsolafüggő, gyáva féreg, az mindjárt más megvilágításba helyezi a dolgokat :D Hagyjuk már.

2020. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mennyire megbízható az aki, aki barátnő mellett így viselkedik?
2020. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"már és régóta el akarta hagyni már a csajt de valamiért nem merte"


Ez semmivel nem jobb verzió. Sőt!

2020. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!