Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak kihasznál vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznál vagy tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akivel egy baráti társaságban vagyunk már évek óta. Én az utóbbi időben már nem nagyon voltam velük, az egyetem és a költözés miatt. De régebben összegabalyodtunk egy buliban, vagyis csak egy szájrapuszi történt köztünk, majd 2 évvel később megint megtaláltuk egymást és akkor már úgy volt, hogy össze fogunk jönni. Viszont neki akkor még barátnője volt (3 éves kapcsolat), és azt mondta mindig, hogy már nem szereti, de közben velem nem igazán haladt a dolog semerre, csak lógtunk a levegőben meg mikor találkoztunk úgy viselkedtünk, mintha együtt lennénk. Ez ment kb 1-1,5 hónapig, amíg én meg nem untam és elküldtem a francba, hogy hagyjon békén egy életre. (Megtudtam másoktól dolgokat, hogy találkozgat a barátnőjével, de ő ezt nekem nem tudta elmondani.)

Most 2 évvel később, megint megkeresett, rám írt, amin én nagyon meglepődtem és nem tudtam hova tenni. Azóta többször keresett már, a barátnőjével már nincsenek együtt jó ideje, ezt biztos forrásból tudom. Általában bulik során találkoztunk a baráti társaságunkban, de mindig hívott, hogy jöjjek. Legutóbb már csókolóztunk is, elég hosszan, és megint azt éreztem, mint 2 évvel ezelőtt. Nagyon izzik körülöttünk a levegő és iszonyúan vonzódunk egymáshoz. Mondtam neki akkor, hogy még egyszer nem verhet át, nyilván azt mondta, hogy ezúttal nem fog. De ahogy csókol, ahogy megolel meg ahogy rám néz, egyértelműen azt érzem, hogy szeret. Viszont nem tudom, hogy fűzzek-e reményt hozzá, mert ami 2 éve volt, még mindig erősen bennem van. És tudom, hogy hülye vagyok, hogy adtam neki újabb esélyt, de iszonyúan vonzódom hozzá, amit magam sem tudok megmagyarázni. Szerintetek lehet ebből akár komoly kapcsolat is? Vagy inkább csak szeretethiányos és engem használ fel arra, hogy néha kicsit szeretve érezze magát? Azt hozzáteszem, nem fekudtunk le soha, csak smarolas, tapi volt mindig. Nagyon jól érzem vele magam mindig, de nem tudom, hogy mit akar és nem akarom, hogy ugyanaz legyen a forgatókönyv, mint két éve.

Köszi előre is a válaszokat!



2020. márc. 22. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgokat mindig nehéz átlátni ha szereplő az ember. Csak gondolj bele. Akarsz egy olyan férfival komoly kapcsolatot aki simán "összegabajodik" egy másik lánnyal a párja háta mögött? Olyan kapcsolatba akarsz belecsúszni ahol a másik fél egy kis morál boost kedve miatt másik nővel chatel és smárol? Tudom majd arra fogsz jutni, hogy jó de velem biztos nem fogja ezt csinálni mert nagyon jok a rezgéseink. Ez a lényeg l, hogy neked ezt az oldalát mutassa mert ezzel van nyeregben. Csak a saját véleményem de ezzel a sráccal komoly kapcsolatot kezdeni felesleges ha valami laza kell akkor arra elég. Mert az nem elég egy stabil párkapcsolathoz, hogy szexualisan vomzalmat érzel valaki iránt.
2020. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 MiszterKrissz ***** válasza:
100%
Ez eléggé ha ló nincs a szamár is jó szagú dolog. Először talomba tett aztán koppant most meg, hogy nincs nő akkor feléleszti a régi lángot. Nekem sántít a srác de mivel nem ismerjük az ő szemszögét így nehéz biztosat mondani.
2020. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha most mindketten függetlenek vagytok, akkor nincs vesztenivalótok. Egy próbát megér a dolog szerintem.
2020. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak nagyon rossz ez, mert most megint ott tartok lelkileg, mint 2 éve. Ezen kattogok. De én nem fogom keresni, kíváncsi vagyok, hogy ő fog-e.
2020. márc. 22. 17:13
 5/15 A kérdező kommentje:
Na igen, az a legnagyobb gond, hogy én sem vagyok gondolatolvasó és nem tudom pontosan, hogy mi zajlik le benne. Köszi az eddigi válaszokat!
2020. márc. 22. 17:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerető státuszban már megkapott, most jöhet a barátnő státusz aki mellett szeretője lesz mindenféle bűntudat nélkül.
2020. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak szenvednél egy ilyen pasi mellett.
2020. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sajnos én is úgy gondolom, hogy jól látjátok a dolgokat. Csak nyilván én vagyok benne a szituációban és érzelmek fűznek a sráchoz, ami miatt nehezebb ésszel gondolkodnom.

Egyetlen dolog, amit most tehetek, hogy nem keresem, hanem arra várok, hogy majd ő fog és küzdjön, ha igazán akar. Most adtam neki második esélyt, harmadik már nem lesz.

2020. márc. 22. 17:53
 9/15 A kérdező kommentje:
Na jó, nem hiszem el. Ebben a pillanatban írt, ahogy elküldtem a kommentet😂
2020. márc. 22. 17:54
 10/15 MiszterKrissz ***** válasza:
50%
Bízz a legjobban, készülj a legrosszabbra ahogy mondani szokták.
2020. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!