Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik szerelem úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem úgy, hogy az első 2 hónap online kontakt van csak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elkezdtem ismerkedni társkeresőn egy fiúval, komolyan tekintünk a másikra, azt hiszem. Én nem beszélek mással azóta, elmondása szerint ő sem. Más városban élünk jelenleg, nem találkoztunk még. Pár hete beszélünk, de a jelenlegi helyzetben eszünkbe sem jut találkozni.


Szerintetek ha mondjuk nyárra cseng le ez az egész járvány, és kb 2-3 hónapon át (HA persze így alakulna) minden nap beszélünk, megismerjük egymást, kialakulhatna ebből szerelem?


Az első páromat netről ismertem, barátok voltunk, majd összejöttünk. Utána ha hosszas beszélgetés után randiztam először valakivel, sosem éreztem a szikrát, másra vágytam. Úgy lett kapcsolatom utána mással netről, hogy szinte pár óra cset után találkoztunk is.


Így félek, nehogy 2 hónapig beszélgessünk, aztán mégse érezzem azt, amit kell.

Eddig nagyon szimpatikus, szívesen beszélgetek vele, olyan ember, aki mellett el tudnám magam képzelni.


Mit tegyek, hogy ne a hibát keressem, hogy működjön majd, ha oda kerülünk, és ne agyaljam túl?


2020. márc. 22. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze kialakulhat.
2020. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hónap csak onl9ne? 90% h nem. Az nem személyes, se csók, se intimitás, se szex, se simogatás, van-e kémia, elfogadod e a másik illatát, másik családját, stb. Ha ezek 1-2 hét után nem valósulnak meg valamennyire, akkor necces. Volt nekem is ilyen 3 hónapos netes beszélgetés, szép lassan kevesebb lett a téma, elhidegülés lett. Vagy találka során nem azt kaptuk, amit elképzeltünk a másikról net alapján és ezért lett vége. Necces a dolog nagyon viccen kívül.
2020. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt mindig 2 ember dönti el, de ha az online felületen jól megvagytok, akkor alakulhat ki valami, majd kiderül. Most amúgy sokan vannak otthon és félnek, nem mozdulnak ki, nem randiznak, szóval nem a ti esetetek az egyetlen.
2020. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanebben a helyzetben vagyok, bár én sosem ismerkedtem társkeresőn előtte, nem is hittem benne, úgyhogy nincs viszonyítási alapom. Nekünk is nagyon rosszul jött ki, néhány hét után találkoztunk volna, csak közbeszólt ez a helyzet. Én bízom benne, hogy nem fog gondot okozni, talán ha jobban megismerem a mindennapos beszélgetéseken keresztül, akkor természetesebb lesz élőben az egész, kevésbé leszek zavarban, jobban el tudom engedni magam. Az meg mindig benne van, hogy kiderül, hogy feleslegesen vártál, hidd el, úgy is, hogy személyesen ismered az illetőt.
2020. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!