Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha küldenék neki ajándékot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha küldenék neki ajándékot, mikor letiltott, az rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés

A volt barátom letiltott, mert a születésnapján megbántottam, de akkor mi már nem jártunk, viszont ő a hetekben többször megkeresett romantikus dolgokkal.


Nagyon bánt, hogy a születésnapján bántottam meg, és még csak bocsánatot sem tudtam kérni rendesen. Tudom, hogy van egy kedvenc számítógépes játéka, és szerintetek butaság lenne, ha névtelenül küldenék neki a játékból egy ajándék figurát?


Nem az lenne a célom vele, hogy megbocsátson, csak hogy a bűntudatomat enyhítsem, és tudom, hogy nagyon fontos neki az a játék, és az a legkedvesebb játéka. Mit gondoltok?

Valamint tudom, hogy a bezártság miatt is rossz kedve van, és szeretném felvidítani, mégha névtelenül is, hogy jobb kedve legyen.



2020. márc. 22. 19:26
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem tartom jó ötletnek, meg ha már letiltott, akkor azt jelenti, hogy nem akar tőled semmit.
2020. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel bántottad meg? Én nem hiszem hogy olyat mondtál volna, ami ekkora drámát von maga után, inkább pont a bűntudatodra játszik és úgy tűnik be is válik.


Másrészről meg nem jó ötlet alapból se, nem vagytok már együtt, se nem kell ajándékot adni, se foglalkozni az érzéseivel. Nem a te dolgod hogy a bezártságban mit csinál, foglalja el magát és kész. Olyanért érzel felelősséget, akivel már semmi közötök egymáshoz.

2020. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elküldtem a fenébe, hogyha nem akar tőlem semmit ne szórakozzon velem, és ne hívogasson. De nagyon csúnyán, de csak azért mert nem tudtam, hogy nem emlékezett arra, hogy felhívott, mivel részeg volt.


És nagyon bűntudatom van, mert én ezt nem tudtam, hogy nem emlékezett rá. És csúnyán kiosztottam, és azért tiltott le. Viszont előtte már többször elküldtem, hogy nem akarom többet látni, olyanok miatt, hogy nem keresett 1-2 napig, szóval érthető volt a bizalmatlansága, és szeretném ha jó kedvre tudnám deríteni névtelenül.

2020. márc. 22. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért érezted ezt, mert így volt. :) Hidd el hogy emlékezett, csak nem merte vállalni érte a felelősséget, meg persze nem tetszett neki hogy a sarkadra álltál. Szóval sérült az egója, behúzta a durcit és hisztizik. Bízz jobban az érzéseidben.


Ajándék pedig továbbra sem kell, nincs közötök már egymáshoz. A bűntudatod úgy enyhítsd, hogy azért mondtad azt amit mert eleged volt a játszámázásból, nem mert szemét akartál lenni.

2020. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor minek keresett meg hetente, ha amúgy meg letiltott amiatt, hogy ezért kérdőre vontam?
2020. márc. 22. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert arra jó voltál hogy figyelmet adsz és benne van a tudat hogy valaki foglalkozik vele. Ha komolyan akart volna valamit, akkor kezdeményezett volna legalább egy beszélgetést arról hogy mi van köztetek és mi legyen a kapcsolattal. Vége van, el kell fogadni. Nem a te dolgod már hogy miket gondol vagy érez.
2020. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!