Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon akar többet tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar többet tőlem komolyat ez a férfi amikor nála vagyok szeretget és nem egyből beteszi filmezünk beszélgetünk átöleljük egymást szorosan sok ideig?

Figyelt kérdés

Még csak most ismerkedünk egyenlőre még csak ez volt a harmadik talink sajnos távol lakunk egymástól interneten ismerkedtünk meg. Egyenlőre ő azt mondta ismerkedik találkozgat még mással is. Ezt elfogadtam!

Remélem engem választ én még szűz voltam mikor vele voltam amikor nála vagyok minden olyan jó én szeretek segíteni neki minden munkát átveszek főzök sütök neki .

Ajándékot is vettem már neki. Igaz hogy csak harmadik találkozás de előtte fél évig írtunk barátként.

Szerelmes vagyok belé.

Egyébként az eddigi ágyasaival nem ment sokra főzni se tudnak nincs eletceljuk kényesek is . Szegény mesélte hogy volt már aki a pénze miatt ki használta .

Én ilyet sosem tennék először el se akartam fogadni az ajándékot aztán elfogadtam de vissza is vettem neki .

Megakarom hívni majd a vírus után egy szép nyaralóba apuéké de kölcsön adják szeretnék vele egy teljes hétvégét akár hetet eltölteni . Tehát szeretném egy szép helyre elvinni .Persze természetesen saját keresetből egy strandra is pl


2020. márc. 23. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a helyesírásodat szereti, az szinte bizonyos.
2020. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
te mást nem találtál csak akinél sokadik vagy és használ luknak? életképtelen nő lehetsz.
2020. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj, mitől lettél ekkora lábtörlő? Az életed melyik pontján hagytad el az összes létező önbecsülésed?
2020. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a strand az valóban szép hely:)
2020. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
melletted dug másokat is,lehet koronás már.gratula lábtörlő asszony.
2020. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, minimum házasságot... Vége az oktatásnak mára?
2020. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1. Tudom hogy manapság nem értékelik a dolgos főzni tudó életcélokkal teli nőket vagy lányokat.

2. Ahogy a szüzességet sem értékelik.

3. Nem strand a szép hely csak mondtam hogy oda is akár

De amúgy apu nyaralójába mennénk le a ha vége a vírus időszaknak egy hétvégére. Az szerintem szép hely és tetszene neki . Ott lehet bográcsozni piknik séta stb

4. És szerintem ti nektek nincs önbizalmatok fiúk mert nem írnak vissza nektek a lányok vagy nők tök mindegy.

Irigykedtek az alakulóban lévő kapcsolatomra .

Szűz P...nát nem igen láttatok főleg nem kaptatok .

2020. márc. 23. 16:26
 8/10 anonim ***** válasza:

4. És szerintem ti nektek nincs önbizalmatok fiúk mert nem írnak vissza nektek a lányok vagy nők tök mindegy.


Irigykedtek az alakulóban lévő kapcsolatomra .


Szűz P...nát nem igen láttatok főleg nem kaptatok .


Értem, tehát olyat írtunk, ami a nagyságosnak nem tetszik és egyből nincs önbizalmunk, meg nem írnak vissza... Látod, mekkora pofád van? Mi az, hogy nem írnak VISSZA? Szerinted annyira szuperek vagytok, ti nők, hogy mindig mi írunk, esedezve a kegyeitekért? Ébresztő, te idióta fruska. :D

Ez nem irigység, leírtuk, hogy olyan hülye vagy, mint a f_sz. Ennyi, nem több, nem kevesebb.

A másik, nekem nem is kellene szűz lyuk, ez csak a ti nagyképű fejetekben él úgy, hogy az csak az alfacsászároknak adatik meg, annyira csodálatos... Elárulom, azzal csak a baj van, azt jelenti, hogy a nő még dugni sem tud, hogy utána azt hiszi az idők végezetéig, hogy tartozunk, amiért mi voltunk az elsők, stb., szóval, nyugodtan leszállhatsz a földre, bogaram, mert fogalmad sincs, melyik rendezvényen vagy. :D

2020. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, hogy nem irigykedek az ilyen lábtörlőkre, akik csak arra jók, hogy valami kis k!rvapecér huszadrangú ürítőlyukai legyenek :)
2020. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez TINI KATEGÓRIA!!
2020. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!