Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan nö, akinek pozitivan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nö, akinek pozitivan vegzödött az ilyen jellegu kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ha összejöttetek olyan pasival, aki szexet ajánlott, és tudtátok, hogy több vasat tart a tuzben ? És végül mellettetek döntött, sikerült megnyeri a szerelmét, és ha igen, szerintetek miért?
2020. márc. 23. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ki a tököm akarna megnyerni magának egy pasit, aki mellette más nőket is fűzöget? Értelmes ember nem, de talán akad itt egy-két primitív lábtörlő, aki tud tanácsot adni..
2020. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokáig vàrhatod a választ, mert az ilyen sztorikban az egyetlen pozitív, mikor vége. Normális nő bele se megy ilyen megalázó helyzetbe.
2020. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az a nö aki vállal kompromisszumot, sok esetben jól teszi
2020. márc. 23. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Téged mindig csak a többi nője zavar, a neje miért nem??
2020. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hányadik helyről akarsz első lenni?

Feleség, kolléganő.. ki van még előtted?

Soha senki nem írja neked, hogy oké ez jó ötlet menj bele a szexbe. És tudod miért nem? Mert nem akarnak itt sokan rosszat neked.

De akkor leírom amit hallani akarsz.. menjél, csináld, kapálózz a pasiért, mindvégig téged szeretett nem a feleséget és nem a nálad fiatalabb cigánylányt.

Ezt akartad hallani, tessék. Szenvedsz már ezen a jelentéktelen dolgon hónapok óta és szerintem csak azért, mert nem tudsz túl lépni azon, hogy mások jobban kellenek neki, de sokadikként a sorban szexelni te is jó vagy. Akkor menj bele, de fogadd el, hogy ennyi vagy neki..

2020. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Összetévesztés történt , 60 éves szeretöm sincs
2020. márc. 23. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Már! nincs 60 éves szeretőd. Ott is harmadik lettél volna a feleség és a szerető után.

Nálad ez valami fétis lehet. Direkt erre izgulsz, hogy minél megalázóbb helyzetbe hozd magad azzal, hogy sokadikként állsz sorba a faxért.


Azt nem fogod fel, hogy ha ennyire megalázkodsz egy faszinak, csak hogy végre szexhez juss, akkor kutyába se fog nézni. A szerelemhez kell az is, hogy tiszteljen, és értékeljen.


De tényleg, úgy alázod magad, ahogy jól esik. Addig úgyse lesz nyugtod, amíg nem törli beléd a farkát.

2020. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látok rá esélyt. Rokonom, - a foglalkozásából adódóan olyan helyi celeb - sosem hagyta volna ki a rendezvényen adódó (sokszor felkínálkozó) lehetőségeket. Ezekből aztán néha tartósabb szexkapcsolata is volt. Nem egyel, 3,4 nő is járt hozzá. 2 éve viszont valakibe beleszeretett. Azóta egy párt alkotnak. Mintha kicserélték volna. Egy boldog monogám kapcsolatban él.
2020. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt szex kapcsolatom. Eleinte én kezdtem el túlgondolni, elkezdtem hozzá kötődni, takaritottam nála, mostam ra, főztem neki, akkor is mindenféle vacsorakkal léptem meg, mikor az anyagi helyzetem nem volt túl fényes... vettem neki mindig apróságokat, egy-egy csokit, a kedvenc sörét stb stb. De valahogy nem akart komolyodni a dolog, mindent csak titokban csinaltunk, annyi, hogy a családjának meg a legjobb barátainak mesélt rólam. Szép lassan elkezdtünk “házon belül”, szigorúan belül, úgy viselkedni, mint egy pár. Majd nekem leesett, hogy mit is csinálunk mi éppen. Elkezdtem letesztelni, kiváncsi voltam, hogy megtesz e ertem lényegtelen apróságokat. Pl. Elmondtam neki, hogy melyik a kedvenc édességem (200 Ft os tétel) és hangsúlyoztam, hogy ha meg akar bármikor lepni, vagy csak örömet akar nekem okozni, meglephet vele. SOHA!! Soha nem volt képes levenni egyet a polcról.

Szoval nem ért meg neki 200 forintot sosem a köztünk levő viszony. És nem, nem anyagi akadálya volt, jól keres.

Végülis nem csak azért ment a levesbe, hanem mert meg is ütött.

Aztán elkezdtem leépíteni, addig ő utasította vissza a meghívásaimat, aztán én... észre vette, hogy már nem úgy állok hozza, mint addig, elkezdett ragadni. Hirtelen olyanokról beszélt, hogy velem vállalna gyereket, a felesége leszek, bevallotta, hogy szeret.... De akkor meg már engem nem érdekelt. Szerencsétlen a mai napig nem tudott elfelejteni, pedig már 8 hónapja lezártam.


Ne menj bele ilyen kapcsolatba. Érzelmileg tönkre fogod magad tenni, nekem a mi 5 hónapos viszonyunk eszméletlen sok kattigassal, agyalassal telt. Teljesen feleslegesen. Keress egy olyat, aki tényleg téged akar, nem csak a testedet, akinek nem csak jó vagy egyre.


Végülis, nem túl pozitív a végkifejlet, de megesik, hogy a pasi fordul.

2020. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!