Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mi lehet ez az egész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loveeeeeeeeee kérdése:

Vajon mi lehet ez az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit hosszú lesz a történet, amit leírok, de remélem azért lesz aki végigolvassa.


Tavaly előtt kezdődött igazából a történet. Az egyik felettem járó srác, semmiből jövő indokokkal oda jövögett hozzám mint pl: milyen a barátja új haja, van-e sulis egyenpólóm, nyilatkozzak egy iskolai ügyben. Tudni kell a srácról, hogy a suli legmenőbb fiújaként vagy számon tartva, eléggé közvetlen, de nem igazán láttam még ilyet csinálni. Persze, barátnőm rögtön azt mondta hogy biztosan akar tőlem valamit azért van ez, de én ebben nem hittem. A nyári szünet eltelte után, folytatódott minden. Elkezdtett köszöngetni ami tudom, olyan semmisnek hangzik, de volt egy osztálytársa akinek pl soha nem köszönt (mgvolt rá neki nyilván az oka). Egyszer hallottam ahogy a barátja buzdította erre. Teltek így a hetek, hónapok, nem sok változással. A srác egyébként kosarazik, így kijártunk a meccsére, gondolván, hogy hátha ezzel tudok neki jeleket adni. Ott is (mintahogy suliban is), amikor csak tehette engem bámult, anyukám nyilván meg is jegyezte. Amikor a végén sorban álltak és megtapsoltuk őket a játék végén akkor is engem bámult, ez így ment egyébként minden egyes meccsen amin voltunk. Anyukám révén a szüleivel is összeismerkedtünk és ők is mindig nagyon kedvesek voltak velünk. Suliban zajlottak a szokásos dolgok, lesés, a haverjaival direkt arra jöttek el amerre mi, odaálltak ahova mi, vagy velünk szembe és néztek. Aztán Valentin napra kaptam egy levelet, ami elvileg az ő kézírása volt, de amikor rákérdeztem nem valotta be, viszont annyira meg volt szeppenve, el pirult és szegény csak makogott. Aztán kikerült egy dal is, amit a srác egyik legjobb barátja énekelt. A srácnak egyébként több dala is fent van YouTube-on de ez mintha nem is létezni. Csak nekik van meg illetve nekem, mivel a sulirádióban játszották le, én pedig segítkeztem benne. A lényeg, hogy szinte a mi sztorinkat írta le. Néha-néha facen is beszéltünk, és a legelső alkalommal is olyan kedvesen írta, meg amikor utoljára beszéltünk akkor is. Viszont a kettő között egyáltalán nem mondanám. Nem volt bunkó, meg semmi. Csak nagyon lassan válaszolt vissza, egyszavakban, aztán csak simán lezárult a beszélgetés. Én írtam rá mindig, de nyilván nem erőltettem, ha nem ment. Ezt mondjuk soha nem értettem, mert ahogy mondtam a legelején és a legutolsó beszélgetésnél nagyon kedves volt. Aztán ha a srác éppen nem volt suliban akkor a haverjai ugyanúgy néztek, követtek. Volt olyan is hogy megláttak valahol a városban, telefonáltak egyet és hirtelen megjelent a srác (lehet véletlen is, tudom)


Egyszer olyan is volt hogy egy buliban odajött mellém, kicsit táncolt mellettem így a vállamnak simulva, aztán csak szimplán elment vissza a haverjaihoz, akikkel már előtte is volt, ő pedig rendesen gratuláltak neki (leolvasva a szájukról: Gratula, tesó).


A srácnak volt egyébént egy barátnője, aki történetesen az én osztálytársam. Nem ért jó véget a sztori, a csaj megcsalta őt, ezt a srác a suliban tudta meg, és azonnal szakított is vele.


Mindig megpróbál valahogy egyébként a közelembe lenni, viszot nem történik semmi konkrétum, egyszer megkérdezte tőlem és a barátnőmtől, hogyha elhívna minket randizni elmennénk-e vele. Mielőtt én válaszolhattam volna a barátnőm, mondta hogy ő foglalt de engem vihet. És nagy széles mosollyal csak elsétált. Őszintén nem nagyon erőségünk a beszélgetés, valahogy azt érzem, annyire zavarban vagyunk, hogy ezért nem megy. Ebben az évben ballag, így nincs már sok időm.


A lényeg, hogy nem tudom mi tévő legyek. Nekem nagyon tetszik ez a srác, viszont nem tudom ő hogyan érez. Gondoltam arra, hogy beszélek vele, de voltak akik azt mondták, hogy hogyha eddig nem lépett valószinűleg csak szórakozik velem. Náluk ez azt jelenti hogy csak azért csinálja ezeket a dolgokat mert tudja hogy nekem ő tetszik. Habár ezt azért nem értem, mert ő kezdte előbb, én akkor még semmi jelét nem adtam, amikor ő már odajárkálgatott.


Szerintetek mit tegyek? Beszéljek vele? Vagy tényleg csak szórakozik?


Köszönöm, ha elolvastátok és ha válaszoltok is. Kérlek, normális írjátok le a véleményeiteket és a trollok kíméljenek :)


17/L 18/F


(Ez a kérdés a Tini Párkapcsolatokban is megtalálható, tudom, hogy én nem vagyok még 18 éves, viszont szeretném tapasztaltab Nők, Férfiak véleményét is megkérdezni az üggyel kapcsolatban.)



2020. márc. 23. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki! :) Csak nem mer igazán nyitni. Kis bátorítás kéne nwki. Hajrá!
2020. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tetszel neki csak nem mer feléd közeledni kellene neki egy kis bátorítás.
2020. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!