Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok. Történt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Történt már olyan veletek hogy magyar férfi, próbálta magát külföldinek kiadni, azért hogy felszedjen titeket? Angolul beszélt veletek vagy előtetek.

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer volt ilyen, valami random srác odaszólt nekem és két barátnőmnek angolul, de olyan vastag magyar akcentusa volt, hogy csak röhögni tudtunk rajta :D
2020. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A magyar akcentus széllel szemben is kilométerekről érezhető.
2020. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de mivel nagyon rossz vagyok szóban minden nyelvből, ami nem magyar, valószínűleg fordítva sült el. Örülök, hogy lett nyelvvizsgám, nemhogy még kapcsolatban is ezzel szenvedjek. Ki sem tudom magam fejezni normálisan angolul.
2020. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen idiótához még nem volt (bal)szerencsém.

Egyébként a magyar akcentusnál kevesebb erőteljesebb van, nagyon kiérződik. Arról már szó se essék, hogy szóhasználat, kiejtés, nyelvhelyesség alapján bőven tudható, hogy mennyire gyakran beszéli az angolt és milyen szinten.

Három éve élek Skóciában, magamon nem éreztem ezt (csak ha videón vagy felvételen visszahallgatom magam) a helyi barátaim mondják, hogy manapság sokkal szebben beszélek, mint amikor először találkoztunk.

Egyébként nem értem mire jó a hazugság. Ha csak egy alkalmi partnert keresel, akkor is hamar lebukik az ember. Vannak dolgok, amiket az ember mindig az anyanyelvén fog tenni, ilyen például a számolás, káromkodás, vagy esetleg az orgazmus közben történő felkiáltások (már aki csinálja, én ezeket a mai napig magyarul teszem, a skót barátomnak ezek voltak az első magyar szavak, amiket megtanult).

A hosszútávú kapcsolatokat el is felejtheted. Ki jönne össze ilyen férfival, akinek már a bemutatkozása is hazugság volt?

23/L

2020. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélek angolul és sajnos az a tapasztalatom, hogy a magyarok borzalmas akcentussal rendelkeznek (persze nem mindenki). A falra mászom szinte, mikor egy magyar stewardess megszólal a repülőgépen.


Nekem is van persze akcentusom, de esetemben csak annyit hallanak az emberek, hogy nem az anyanyelvem.


Szerintem nem sok értelme van Magyarországon magyar lányokkal angolul próbálkozni, miközben te is magyar vagy. Semmi értelme. Sosem tudhatod, hogy ki milyen szinten beszéli az angolt és ha jobban mint te, csak nevetségessé teszed magad. Felvágsz úgy, hogy nem is jó az angolod. Szerintem. 🤷

2020. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A legelső ö-zésnél fogsz lebukni legkésőbb, de 99,999%, hogy előbb.
2020. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen nem fordult még elő. De olyan igen, hogy én adtam ki magam külföldi turistának, amikor Budapesten megkörnyékeztek a csövesek és aprót kunyeráltak. Mondjuk ez nem mindegyiket állította meg. Egyszer - mikor a ténylegesen külföldi férjem is ott volt - tovább próbálkozott a fickó, és a ticket meg money szavakat makogta valami érthetetlen halandzsával.
2020. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"a helyi barátaim mondják, hogy manapság sokkal szebben beszélek, mint amikor először találkoztunk"


Ez tök jó, és kezd skót akcentusod lenni? Vagy csak múlik el a magyar?

2020. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer nagyon régen volt ilyen, bár sose derült ki pontosan milyen nemzetiségű. Lehet h csak nagyon részeg volt.
2020. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen egyszer igen, elég egyértelmű volt az akcentusa miatt. Kiröhögtem és otthagytam.
2020. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!