Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élők! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Mi a véleményetek az esetleges kijárási tilalommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Köztünk 80 km van.
2020. márc. 23. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Távkapcsolatban még is mi változik?
2020. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pl az h így a szabad hétvégéinket se tudjuk megoldani.
2020. márc. 23. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Vicces az ilyen kérdéseket annak tükrében olvasni, hogy én annak örülök, ha nem kell más emberekkel találkoznom.
2020. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Költözzetek össze erre az 1 hónapra.
2020. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Itt nem érdemes ilyeneket kérdezni, tele a hely olyanokkal, akiknek se párjuk, se barátaik, és vírus nélkül is folyton a szobájukban gubbasztanak.
2020. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mivel én egyetemista vagyok így megoldható lett volna, hogy átmenetileg "oda költözzek" barátnőmhöz, szülei amúgy is szerettek, segítettem volna a házimunkában, meg a páromnak a középsulis anyagával kapcsolatban.

Persze hozzám is "költözhetett" volna ő, csak van egészségügyi dolgozó a családban, meg nálunk nagyobb a forgalom így nagyobb lett volna a fertőzés esély, ami ugye engem pl nem érint. De exem (ezért a feltételes mód) alapból allergiás, gyenge szervezete van, meg tű fóbiás. Ha ugye elkapja akkor minta vétel meg ilyesmi és neki az kb kész horror. Ezért lett volna jó, hogy ha én megyek hozzájuk. Meg tényleg sok mindenben tudtam volna segíteni. Egyikük se ért a gépekhez, hálózatokhoz, programokhoz, szóval a távoktatás részben is esetleg tudtam volna segíteni, meg ugye a tananyag magyarázataiban is, mivel azok a tárgyak mennek nekem legjobban, amik neki rosszul. Meg ugye az ismereteim már magasabb szinten is vannak, mint ahogy neki szükséges lenne.

Szerintem így praktikusan meg lehetett volna oldani a dolgot. (De persze pl egy egy bevásárlással vagy valamivel is hozzá járultam volna a dologhoz.)

2020. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Még egyenlőre nincs kijárási tilalom, találkozzatok, ameddig csak tudtok. Utána kénytelenek lesztek skype-on tartani a kapcsolatot. Ez egy kényszerhelyzet. Ha ezt nem éli túl a kapcsolatotok, akkor a nehezebb helyzeteket se érte volna túl.
2020. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Fertőzzetek, mászkáljatok csak.
2020. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Webcam szex, vagy valamelyikotok jelentkezzen at ideiglenes lakcíme a másikhoz, aztán mehet is
2020. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Én ki vagyok akadva. Nagyon ritkán vannak szabad hétvégéim, jövőhéten lett volna egy, erre kitudja utána mikor tudunk legközelebb találkozni. Összeköltözés semmiféleképp sem megoldható. L
2020. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!