Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem kínosnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem kínosnak, ha elutasítanak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik. Viszont félek bepróbálkozni nála, habár a barátaim szerint kezdeményez és minimális vonzalmat is érez irántam, de ez csak az ő gondolatuk, amit a lány és köztem láttak. Viszont nagyon tehetős és a közösségi oldalon is rengeteg jóképű pasi követi, ami miatt csökkent jelentősen az önbizalmam, mert minek választana engem lehet csak nagyon közvetlen természetű. De valamiért nagyon félek, hogy elutasít és rátesz egy lapáttal az is, hogy karantén helyzet van, ami miatt nem tudok vele beszélgetni, ráírni meg messengeren elég furcsa, mivel ritkán beszélünk. Hogyan kezeljem, ha elutasít?

2020. márc. 24. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert gyáva vagy
2020. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert félted az egódat
2020. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ő is izolálta magát, akkor ő sem ismerkedik. Majd a járvány után próbálkozz be, nincs veszteni valód.
2020. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából a lányok is gyávák mert nem kezdeményeznek, ők is ugyanúgy féltik az egóikat. Csak előveszik a társadalmi elvárás kártyát, hogy ők lányok, ők nők és ez nem a nők dolga és ennyivel levan rendezve a dolog. De ők ugyanúgy félnek lépést tenni, mint a fiúk, csak hát a fiúk valószínűleg nem emberi lények, és nincsenek érzelmeik ugyebár. Úgyhogy mi fiúk lesz*phatjuk magunkat a sok visszautasítással, és persze gyáva senkiháziak vagyunk ha emiatt már nem kezdeményezünk többször.
2020. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!