Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak másképp, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak másképp, ha mindig a barátnőim kellenek a pasiknak?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok.

Életemben szinte mindig az volt, hogy a barátnőim tetszettek az aktuális kiszemeltemnek(sőt, a volt páromnak is az akkori legjobb barátnőm tetszett, amit igyekezett előttem titkolni, de vége is lett a kapcsolatunknak).


Aztán megismerkedtem egy sráccal, aki eleinte szintén a barátnőmre nyomult, majd utána akart nálam próbálkozni, de ezek után nem engedtem.


Most a következő a helyzet: mivel nem nagyon megy ki senki sehova, így egyetemen online szoktunk kommunikálni kamerán. A társaságunkban van egy fiú, akiért oda vagyok, iszonyatosan művelt, okos, humoros. Nem az a szépfiú, de nagyon intelligens. Nos, a társaságban 5-en vagyunk, és így online kamerán beszélünk. Természetesen teljesen rákattant a legjobb barátnőmre, csak őt kérdezgeti, csak vele vihorászik, ln ha szólok valamit leráz. És ez mondom, mindig így van.


Nem tartom magamat csúnyának, vékony vagyok, sportos(edzek), olvasott vagyok, és csinosan járok(tudom, szokásos szöveg, de tényleg ez a helyzet). Sminkelek, imádom a magassarkút, többnyire szoknyákban járok. Édesapám párjával nagyon jóban vagyok, ő sem érti, mi a baj. Kérdeztem fiúkat, lányokat, azt mondják, semmi.


Ilyenkor hogy lehet változtatni? Jártam pszichológushoz is, bár más miatt, de szóba került ez a téma, és ő sem látott problémát. ANnyit mondott, hogy nagyon alkalmazkodó vagyok. De van saját véleményem, tehát nem mindig bólogató kiskutya vagyok.


Járt már valaki így? Mit lehet tenni?


2020. márc. 24. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, miért, ezt bevonzom én is mindig. Szóval kíváncsi lennék a válaszra.
2020. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem úgy kellene ismerkedned, hogy a barátnőid ne legyenek jelen. Csak te és a kiszemelted.


Én férfi vagyok és mikor én jártam egyetemre, ott is akkora volt a merítési lehetősége egy lánynak, hogyha társaságban voltunk, tuti nem rám figyelt, mert nem vagyok az a harsány, társaság közepe típus. Viszont kettesben, ahol volt alkalmunk nyugodt körülmények között megismerni egymást, teljesen más lett a szituáció. 30F

2020. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
83%

Én a kihívóságra, dominanciára tudok gondolni így elsőre.

Valószínű, hogy jó csaj vagy, de a barátnőddel sokkal gördülékenyebbnek tetszik a kommunikáció, nyitottabb az emberre.


Non-verbális kommunikációval hogy állsz?

2020. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Ezek szerint külön is kellene mozgolódnod néha, nem csak a barátnőiddel. Kezdeményezhetnél te is srácoknál ha találkozol velük és nem csak az ő közeledésüket kellene várnod, a barátnőid láthatóan jobban el tudják adni magukat nálad. Egyedül nem szoktál járni boltba, postára, büfébe, konyvtárba, stb?
2020. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Baratnoidnek valoszinuleg jobb a kisugarzasa, lazabbak, nem gorcsolnek ra, hogy nekik bejon ez a srac. Csak eldumalnak, elnevetgelnek barkivel.
2020. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
A leírásod alapján nekem is a barátnőid tetszenének.
2020. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Kedvesek vagytok.


Nos, de, szoktam egyedül is járni helyekre, és ha tetszik valaki, kimutatom. Non-verbális kommunikációmmal nincs baj véleményem szerint.

Akadt alkalom, hogy kezdeményeztem én, szóval nem a sült galambra várok.


Hiába járok egyedül helyekre, (az ex barátommal is így jöttem össze), 1 év után mutattam be a legjobb barátnőmnek, és rögtön ráhajtott, kölcsönös volt.


Szóval, érdekes. Aki írta ezt a dominanciát, ebben lehet valami. Nem vagyok az a domináns jellem, vagyis inkább szituációtól függ. Programokat én szervezek, én hozom össze a barátokat, témát is sokszor én adok beszélgetésben, de valahogy aztán a barátnőim túlszárnyalnak.

2020. márc. 24. 20:49
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem ártana ronda barátnőket beújítani.
2020. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Ezek szerint gyönyörű a barátnőd,te pedig nem lehet olyan szép,ha a saját pasid akivel 1 éve jársz ráhajt a nőre és mindenki más is.Valamint azt sem értem miért barátkozol még ezzel a csajjal aki látszólag azon élveszkedik,hogy elhappolja az összes pasit aki neked bejön? Ennek a csajnak miért nincs tartós kapcsolata? Azért ha lenne pasija nem hiszem,hogy annyira mászna rá a többi pasi.

Általánosban nekem is gyönyörű barátnőm volt én mellette a rút kiskacsa,hát senkinek nem jöttem be,lehetett akármilyen a személyiségem mindenki a barátnőmet leste. Egyetemen megint csak ilyen igazi bombázók társaságába keveredtem,hát én a kutyának sem kellettem még az egyetemi tanárok is őket bámulták órán.

Én azóta nem tartok barátnőket :D vagyi van egy lány akivel néha összefutok,hát nagyon nem szép csajszi,pont ilyen barátnőket illik egy nőnek tartania ezt jegyezd meg jól..

2020. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Ez ismerős. :D Amikor a legjobb barátnőmmel vagyok, és bemegyünk valami boltba, vagy kajáldába, ha fiú az eladó, velem mindig flegma, meg alig szólal meg, barátnőmmel meg ott flörtölnek. Emlékszem, életem első randiján a csávó végig a barátnőmről beszélt, és hogy mennyire szerelmes belé, és segítsek már neki összehozni vele.
2020. márc. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!