Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23 éves vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok és szerelmes egy 42 éves férfiba lehet ebből komolyabb kapcsolat is vagy felejtős?

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Mik a terveitek a jövőre nézve?

Pl. az én párom is hasonló korú, van 2 gyereke és többet nem akar. Ez számomra nem gond, de a korábbi fiatalabb barátnői ezeket a dolgokat nehezen fogadták el...

2020. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Láttak már karón varjút. Minden más esetben csak ágymelegítő leszel. A jó éveidet egy öreg fószerre pazarolod, hogy aztán rádöbbenj; nem fogja elhagyni a feleségét, hiába ámított vele évekig. Illetve nem fog veled gyereket vállalni.


Én most 35 éves vagyok. Én nem tudnék 23 éves "nővel" komoly kapcsolatban lenni, mert a gondolkodása egyszerűen még infantilis számomra. Ez nem sértés, olyan idősen én is máshogy láttam a világot, mint most. Ebből kiindulva, el sem tudom képzelni mi csúszott el ennyire annál a pasinál, hogy leállt veled. Nem normális dolog. Konkrétan a gyereke lehetnél!


F

2020. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Húsz év múlva te egy aktív 40-es leszel ő meg már túl a 60-on inkább nagypapa. Ezt is mérlegeld.
2020. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, nem értem a lepontozást,csak egy példát hoztam fel, ugyanis a kérdező a korukon kívül semmit nem árult el.

Nyilván hosszútávon nincs jövőjük.

2020. márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%, simán lehet!!
2020. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DrFaktor ***** válasza:

Csak a korkülönbség okán még simán lehet belőle működő, komoly kapcsolat, ami mindkettőtöknek ad és boldogok vagytok benne. Számtalan ilyen eset van - sőt fordítottat is ismerek, ahol a hölgy idősebb.

A kérdés csupán az, hogy mindketten függetlenként mentek-e bele a kapcsolatba, és hogy mit szeretnétek a jövőre nézve. Ha családja van, harmadiknak beállni nem nyerő. Ha te szeretnél gyereket, de ő nem, az megint csak nem jó. Szóval ez sok tényezős dolog, de igen, működhet is.

2020. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 masni1 válasza:
10 évig éltem házasságban egy 20 évvel idősebb férfival. Van közös gyerekünk is. Mégis felbomlott a házasságunk, mert a nagy szerelem elmúltával egyre jobban kijött a generációs különbség. ( más zenét szerettünk, más könyveket olvastunk stb ) Nem ő volt túl öreg hozzám, hanem én voltam túl fiatal hozzá. (nem tudom érthető-e ez így?) 10 év után pedig jött egy korban hozzám illő srác, elváltunk. Azóta boldogan élünk mind a ketten.
2020. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, hogy tartós lesz! De vannak kivételek.
2020. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!