Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit csináljak ha nagyon szeretem de nem akarok hozza vissza menni?

3 éve voltunk együtt a barátommal én ott hagytam mert 1x felpofozott és nagyon kiabált velem akkor nagyon megijedtem tőle többet nem is mentem vissza hozzá lakásba. És az a báj hogy ugyanott dolgozik ahol én és mostanában direkt ott van mindig ahol én. Ő bocsanatot kért már nagyon sokszor és könyörgött menjek vissza hozzá többet nem csinál ilyet. Nekem ez igy nem jó mert én nagyon szeretem érzem de vissza nem akarok menni hozzá.

márc. 26. 21:27  Privát üzenet  

A válaszok
Keress másik munkát, ha majd újra beindult az élet és törekedj arra, hogy csak egy emlékként gondolj rá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 26. 21:29 Privát üzenet
Old meg, hogy ne kelljen már többet látnod. Egyszer kezet emelt rád, akkor már nem lehet ezt megmenteni. Gondolom volt előtte bőven verbális bántalmazás. Nem szeretet amit érzel, hanem függőség. Bántalmazó kapcsolat áldozata vagy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 26. 21:43 Privát üzenet

Ha azt akarod, hogy ostoba retardált picának mondanak, akkor nyugodtan menj vissza hozzá.

De ha még 1x kezet emel rád, többé ne panaszkodj.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 26. 22:00 Privát üzenet

Ha egyszer elszaladt a keze, hidd el legközelebb is.

Szóval szerintem jogos hogy szakítottál vele!

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 26. 22:39 Privát üzenet
Ez inkabb zaklatasnak tunik.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 26. 23:10 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Semmit, felejtsd el és kész. Csak annyit kommunikálj vele, amennyit a munka miatt feltétlenül muszáj, köszönj, ennyi.

Mondjuk nem értem, hogy ez miért kérdés, mert egy nő, ha megijed, akkor onnantól kezdve soha az életben nem fog tudni megbízni a pasiban és mindig ez lebeg előtte majd, tehát semmi kommunikáció vele, se tali, se semmi.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 26. 23:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megkérte a kezem a barátom én nemet mondtam de már megbántam mit csináljak? Most mit gondolhat rólam ha megmondom neki hogy amúgy hozzá akarok menni?
Milyen számokat ismertek amelyek jó hangulatba hoznának, hogy vidám arccal és hozzá állással tudjak próbálkozni, pl. egy buliban, ahova csak azért mentem mert fel akarok szedni valakit?
Mit tegyek ha a parom es a csaladja a hazassaggal nyustolnek de en nem akarok meg hozza menni?
Hogy magyarázzam el neki, hogy attól még ugyanúgy szeretem, hogy nem akarok hozzá költözni?
Miért érzem úgy hogy tovább szeretnék lépni, de közben vissza is akarok menni hozzá?
Barátomnak valentinnapra képeinkből összeállított videot csinálok, de nemtudom milyen zenét tegyek hozzá valami ötlet? mindenképp szerelmes számot akarok tenni.

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!