Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon szeretem de nem akarok hozza vissza menni?

Figyelt kérdés
3 éve voltunk együtt a barátommal én ott hagytam mert 1x felpofozott és nagyon kiabált velem akkor nagyon megijedtem tőle többet nem is mentem vissza hozzá lakásba. És az a báj hogy ugyanott dolgozik ahol én és mostanában direkt ott van mindig ahol én. Ő bocsanatot kért már nagyon sokszor és könyörgött menjek vissza hozzá többet nem csinál ilyet. Nekem ez igy nem jó mert én nagyon szeretem érzem de vissza nem akarok menni hozzá.
2020. márc. 26. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik munkát, ha majd újra beindult az élet és törekedj arra, hogy csak egy emlékként gondolj rá.
2020. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Old meg, hogy ne kelljen már többet látnod. Egyszer kezet emelt rád, akkor már nem lehet ezt megmenteni. Gondolom volt előtte bőven verbális bántalmazás. Nem szeretet amit érzel, hanem függőség. Bántalmazó kapcsolat áldozata vagy.
2020. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Ha azt akarod, hogy ostoba retardált picának mondanak, akkor nyugodtan menj vissza hozzá.


De ha még 1x kezet emel rád, többé ne panaszkodj.

2020. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha egyszer elszaladt a keze, hidd el legközelebb is.


Szóval szerintem jogos hogy szakítottál vele!

2020. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez inkabb zaklatasnak tunik.
2020. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Semmit, felejtsd el és kész. Csak annyit kommunikálj vele, amennyit a munka miatt feltétlenül muszáj, köszönj, ennyi.

Mondjuk nem értem, hogy ez miért kérdés, mert egy nő, ha megijed, akkor onnantól kezdve soha az életben nem fog tudni megbízni a pasiban és mindig ez lebeg előtte majd, tehát semmi kommunikáció vele, se tali, se semmi.

2020. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!