Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Extrovertáltak, ti könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrovertáltak, ti könnyebben találtok viszonzott szerelmet az átlagnál?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy valószínű a szerelmi bánataim előbb véget értek volna, ha társasági életet élek. És akkor lehet, hogy nem 10 évig gyászolnék egy-egy nagy Ő-t. Vagy az extrovertáltak is így élik meg a nagy szerelmet és teljesen mindegy, hány emberrel találkoznak, nekik is ugyanaddig tart kiheverni egy csalódást?

Itt nem arra gondolok, hogy az ember könnyebben menekül más karjába ha ló nincs, jó a szamár is alapon. Hanem hogy vajon előbb képes-e az ember beleszeretni valaki újba, ha megadja az esélyt a találkozásnak és nem a négy fal közt kuporog. Na jó, nem a mostani helyzetben persze.



2020. márc. 26. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Tudod van amiből több van és van amiből kevés.

Extro,Intro alappal nem vagyok azonos véleményen, de nézzük így.


Intronak kevesebb személy van jelen az életében, ezért van ideje szipogni rajta.


Extronak több személy van jelen az életében, ezért ha valami véget ér, hamar jön a helyére új.


Szütyö te vagy az ? :D

2020. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A rövid válasz az igen.
2020. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy exrovertalnak is hianyozhat az exe, ha csak ugy osszejon banataban valakivel, de alapvetoen az van, mint az utolso elotti mondatod.
2020. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor a recept a kölcsönös szerelem megtalálására a változatos társasági élet. Csak sajnos az introvertáltban olyan magas fokú feszültséget kelt az, hogy képes legyen szocializálódni az emberiséghez, hogy hosszú távon tarthatatlan a társasági élete. Új emberek megismerése, bármilyen társasági esemény, ahol sokan vannak, ezek túl nagy feszültséget generálnak benne. Míg egy extrovertált ebben lubickol. Ráadásul, ha meg is erőlteti magát és eljár emberek közé, nagy eséllyel olyanba fog belebotlani, aki extrovertált és a hétköznapi életvitelük összeegyeztethetetlen lesz.


De legalább már kezdem érteni, hogyan van az, hogy egyes emberek egy életen keresztül cipelik a nagy szerelmi bánatukat, míg másoknak látszólag olyan könnyen az ölükbe pottyan a nagy viszonzott szerelem.

2020. márc. 26. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak jobban tudunk személyesen ismerkedni, de ez manapság a társkeresők korában már nem akkora előny. Meg amúgy is introvertáltnak introvertált a párja (mármint valószínűleg azzal érzi jól magát), akkor meg fölösleges olyan helyeken ismerkednie, ahol kellemetlenül érzi magát. Ott úgysem olyat talál, akivel jó lesz. Az introvertált ismerőseimnek is minőségi kapcsolata van. Sőt, az általam ismert két legintrovertáltabb ember kapcsolata számomra a leginkább példaértékű, látszik rajtuk, hogy jól elvannak és tisztelik egymást. Ők a legtöbb ideje kitartó páros jelenleg. Tinderen ismerték meg egymást.
2020. márc. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó, de én olyan erőltetettnek érzem a célzott párkeresést. Én abban hiszek, hogy az igazi szerelmet nem keresi és nem akarja az ember, csak nincs választási lehetősége, nem tudja nem érezni. Amikor az ember hajkurássza, erőlteti...hát...lehet, hogy akkor is kisülhet a dologból valami erős vonzalom féle, de nem tenném egy vonalba azzal, amikor belezúgsz valakibe, annak ellenére, hogy nem volt ez tervben.

De az introvertáltak pont ezt a spontán kialakuló szerelmet élik meg ritkán, mivel nem ismernek meg új embereket. Nem mondom, hogy nem sülhet ki szerelem egy társkeresős randiból, de úgy érzem, elvész annak a varázsa, amikor két ember rájön, hogy egymásnak többet jelentenek és megpróbálják ezt egymás tudtára adni. A társkeresés annyira direkt és annyira minden eldől az első pillanatban. Ráadásul az összes nagy szerelmemet kikukáztam volna fotó alapján, mert semmi nem jön át abból, amibe beleszerettem, a hangja, a kisugárzása, stb. Én szeretem, ha egy férfi határozott, de ez se jön át mindig egy képen. Szóval valami elvész a társkeresőzés során, ami fontos.

2020. márc. 27. 05:25
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az már a te bajod, nem az introvertáltaké
2020. márc. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!