Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, nektek bejön a férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejön a férfiasabb udvarlás? Megsimogatják a buksitokat, hajatokat, finoman hozzáérnek a feneketekhez, ölelgetnek.

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem a fenéksimi és a túlzott ölelgetés inkább nyomulós és taszító (ha egyéjszakásra hajtassz ott lehet nem) A férfias udvarlásról nekem inkább a figyelmesség, udvariasság, magabiztosság jut eszembe. 20L
2020. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretem, ha udvarlás címszóval akárki hozzámér és tapizik

ha már alakul köztünk az illetővel akkor persze teljesen oké, de "férfias udvarlásnak" akkor se nevezném, az érintés és az ölelés azért elég általános dolog akkor már

2020. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked mitől férfias udvarlás? Ezt ha nehezményezi a lány, akkor szexuális zaklatásnak is lehet hívni.
2020. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez mióta férfias udvarlás? Ez csak taszító, főleg a fenék simogatás..
2020. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A férfias udvarlás nem itt kezdődik, nagyon el vagy te tévedve.

Ha valaki tapizni kezd, az inkább taszító, ha még a fenekemet is fogdossa, akkor még egy pofont is kap érte.

Ha férfiasan akarsz udvarolni, akkor legyél kedves, figyelmes, esetleg gáláns (ezalatt nem azt értem, hogy Porchét kell venni a nőnek, csak mondjuk ne kérd vissza randi után a kávé árát). Az ilyen manapság ritka.

2020. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfias? Szerintem inkább közel-keleti és mélybalkáni stílusú, igazi tapló nyomulás. Ez a másik személyes határainak az abszolút tiszteletben nem tartása. Ismerkedési fázisban szerintem megengedhetetlen.
2020. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ezt nevezem férfiasnak. Egyértelműen taszító és ijesztő.


33N

2020. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkabb gyerekes meg taszito.
2020. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
A te buksidat kéne megsimogatni egy péklapáttal.
2020. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem vagyok kutya, másrészt nem vagyok guminő.
2020. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!