Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnal (nokent), ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnal (nokent), ha azt vennetek eszre, hogy egy sarmos, gazdag ferfi mindig teged nezne?

Figyelt kérdés
Ez a ferfi barmilyen not megkaphat, akkor miert egy egyszeru, visszafogott no tetszik neki? Mert ha nezeget akkor feltehetoen tetszik neki amit lat, nemde?!
2020. márc. 28. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet tetszik neki 1 alkalomra.

De az is lehet, hogy pont elege van a kirakat nőkből és egyszerű, normális partnerre vágyik.

2020. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kerdes, nekem tetszene-e. Mert nezegetni nezegethet barki, az meg egy dolog.
2020. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez kétesélyes. Vagy ugyanolyan lyuknak néz mint a többit vagy megfogta a látványom és talán mélyebb érzelmeket is kiváltok belőle.


Igazából lehetséges az utóbbi is.


Én nem mondanám magam különlegesen szépnek de például a jelenlegi párom egy oltári nagy csajozógep volt. Persze én ezt nem tudtam róla csak azt láttam hogy jól néz ki.


Nem is voltak neki hosszú kapcsolatai de valamivel én mégis megfogtam és 180at fordult.

2020. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Dikk de nagy az arca valakinek😂😂
2020. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tetszik neki a nő, de a nő dönt hogy észreveszi e a férfit, tetszik e neki vagy nem. Mindegy milyen az anyagi helyzete, az számít milyen ember!!!
2020. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kivancsi hogy vajon ö is behodol e mint a többi
2020. márc. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jól esne, de nem ragadtatnám el magam. Biztos nézeget 50 másik nőt is. Ettől még nem leszek olyan marhára különleges.
2020. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel ha gazdag vagy sármos, szimplán zavarna ha állandóan nézne BÁRKI. mit nézeget? ha akar valamit jöjjön oda :D vagy ne nézegessen. rohadt idegesítő lehet :D
2020. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy egyszerű, visszafogott nő vagyok?
2020. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit akarsz olvasni/hallani.

Azért a nem kihívóan viselkedő nő tetszik neki,

mert nem könnyű a préda, izgalmas kaland becserkészni.

Ez persze nem jelenti azt, hogy meg is akar tartani.

Megszokta, hogy tapadnak a pénzére a nők, a zárkózottabb nő izgalmasabb.

Viszont lehet, hogy nem hülye, s gondol arra is, hogy alamuszi nyuszi nagyot ugrik. Amint körön belül van, kimutathatja a fogait, körmeit.

2020. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!